www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji je najbolji antivirus i firewall da rade zajedno ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam, ali ja ne richam o Norton Personal, vec bash o At Guard-u! Smile
Poslednja verzija koja je izashla.
Do sada mi se najbolje pokazao, gde god sam ga trpao! Very Happy



_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
cabi8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2005
Poruke: 46
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The best are kav and zonealarm.
 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zone i Kaspersky ubedljivo najbolje

_________________
Sustina Ljubavi nije pronaci savrsenu osobu, vec voleti nesavrsenu osobu savrseno. Prava ljubav nema srecan zavrsetak, ona jednostavno nikada i ne prestaje...
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tomislavjancic je napisao/la sledeće:
Zone i Kaspersky ubedljivo najbolje


Bice da je to stvar ukusa, i onoga sta koristis, pa po onoj nasoj "Svaki Ciga svoga konja hvali..."...... Laughing
Mislim da ova kombinacija je daleko od najbolje, cak i daleko uopste od dobre Wink
Za ZA mislim da je suvisno trositi reci, svi znaju da je to jedan od najglupljih firewall-ova, a za Kaspersky AV, po mom ubedjenju je los AV, ja sam ga nekada imao i obarao sistem jednom mesecno, od njega je bolji NOD32, ali i on ima rupa, sada koristim Aviru i do sada mi se najbolje pokazao! Znam da ni on nije savrsen, ali je dobar i bolji od ostalih dva pomenuta Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja kombinacija je NOD32 i Kerio i ne da sam zadovoljan nego prezadovoljan.Kompjuter mi ni malo nije opterecen, a nisu potrebna skoro nikakva podesavanja extra. Ranije sam koristio Kasperskog (koji mi je urnisao komp) ali je on i smarac za komp samo takav i to sam ga koristio u kombinaciji sa Zone Alarm koji mi je uvek isao na zivce, em blokira mnoge stvari, em usporava.I pored svih tih konjecnja, usporavanja sistem sam reinstalirao na svakih mesec, dva. Od kad mi je instaliran NOD & Kerio sistem mi stabilno radi vec vise od 6 meseci. :multi:
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno najbolji u svijetu je bitdefender,ali da je full vers, sa av i firew, imas taj paket za skinut na netu, pa potrazi malo, ima full verzija, crackovana i sve, jer inace on nije dzaba Smile

projectw.org, tu imas skoro pa sve nac, sto budes ikad trazio Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim kasperski internet securiti 6, i sa njim zajedno spyware doctor i nemam problema. Mada kompjuter nikada ne moze biti 100% siguran.

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma KIS 6 ima sve u sebi tako da mi ne treba gomila programa pored njega....Najbolji je....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Marlon Brando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kasperski i Outpost Pro Firewall ja koristim

_________________
Devojka će živeti... starac će umreti... poštena trampa
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se odlucio ipak za KIS 6. Kao sto rizmal reche ima sve u sebi i nemam potreba za dodatnim programima. Zaista sam prezadovoljan Smile
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ Intruder je napisao/la sledeće:
Ja sam se odlucio ipak za KIS 6. Kao sto rizmal reche ima sve u sebi i nemam potreba za dodatnim programima. Zaista sam prezadovoljan Smile
Upravo tako znaci definitivno najnoviji KIS(Kaspersky Internet Security) 6(2006) b.6.0.1.411 u njemu imas sve i AV i FW i svasta po jos nesto...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Antvir + zone je zakon

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Koji je najbolji antivirus i firewall da rade zajedno ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon