www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji je najbolji antivirus i firewall da rade zajedno ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD32 i Look.'n'.Stop.v2.05, ma ne osecaju se, minimum potrosnja memorije.


_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto malo trosi malo i daje u to sam se uverio da je tacno sto se tice NOd-a kad sam drugu procesljao komp s kasperskim,....tj kad sam mu izbacio NOd i stavio kaspersky

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveci problem sa KISom je sto je license key blacklistovan i ne moze se skidati update vise. Zato sam ja presao na NOD32 pa cu da vidim kako ce da ide Smile
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeee kad ne znas da nadjes kljuc ako oces poslacu ti na meil Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
eeee kad ne znas da nadjes kljuc ako oces poslacu ti na meil Wink


Ma jok Smile Bas me interesuje kako ce NOD32 da se pokaze Smile
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
eeee kad ne znas da nadjes kljuc ako oces poslacu ti na meil Wink

Ma nema sanse da nadjes na netu, trazio sam... i nish.....
Ne znam kako se tebi posrecilo... Confused

Inace ja koristim Kaspersky 6.0 (trial_verziju - jos 15 dana)
Firewall.... vise ne koristim, koristio sam ZA, ali prestao.... Kaspersky i Spyboot S&D i AdAware zadovoljavaju moje potrebe... 8)

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
duka007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 202
Mesto: Budimci/Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim AVG i zonealarm
 
Spookyman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 106

Datum registracije: 19 Jul 2007
Poruke: 19
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD 32 - Lavasoft Personal firewall + Comodo BOClean

_________________
Eppur si muove
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD 32 + Tiny Personal Firewall

_________________
veni - vidi - vici

 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim vec sest meseci AVG Internet Security i sasvim odlicno sljaka ima sve zivo u sebi inemam problema sa nicim, a pre toga sam koristio ZA i kasperski u kombinaciji i sa virusima nisam imao problema ali sa gasenjem i restartovanjem racunara sam imao dosta jer mi je moj glupi drug dokazivao da moze da radi sta zeli, i sto mi je jedan "dobri" cika rekao da idealna zastita za nas male korisnike nepostoji, a kada malo bolje razmislis danas hakeri upadaju gde zele a ne na nas racunar... I da neznam dali je istina ali sam malo nacuo nesto da je neki klinac iz hrvatske upao u FBI sistem, dali neko zna dali je to tacno i sta je tacno bilo? hvala
Pozdrav

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne koristim firewall koji ce mi, samo da mi resurse trosi, a i AV ono sto najmanje zauzima resursa, trenutno AVAST professional radi solidno, bolje mi ne treba, mada imam sve te verzije, od nod32-a , kaspersky, bitdefender, , pa i FW - zone alarm, bitdef security center

ali to mi ne treba, mada eto po testovima nod32 pro + zone alarm pro najbolja kombinacija

_________________
Potpis
 
mikiHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: ZoneAlarm Security Suite Na vrh strane Na dno strane

ZoneAlarm Security Suite
Trenutno je nesto najjace i ja ga imam i miran sam,otkrio mi je nesto sto Kaspersky nije,broj 1,je za sada...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Koji je najbolji antivirus i firewall da rade zajedno ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon