www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta volite da mu radite???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sstinational
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Sta volite da mu radite??? Na vrh strane Na dno strane

Sta volite da mu radite???


_________________
Slatk@_malA_pL@va
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mu idem na zivce.
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh sad pa ne sta mislis?volim ja svasta i da ga iznenadim i da mu kupim nesto i da dobijem nesto i svasta nesto

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Da mu idem na zivce.



Laughing Nekad mislim da i ja to radim samo da vidim tu facu kad pocrveni i kako mu olaksa kad kazem da sam se samo igrala Laughing

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
Kavlaki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 71
Mesto: larnaca.....

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ga golicam lover
 
domaci-girly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja najvise volim da ga zezam............
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da setam sa njim, samo nas dvoje bez njegovih drugova i mojih drugarica...ah
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da se dugo igram sa njim... da ga palim... Embarassed a da mu odma ne dam Very Happy
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da ga zezam i da ga grizem ali malo samo.......... Razz jer mi on vraca sladkim poljubcima.......... Razz
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim razgovarati,setati,ma...sve!

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad imam momka...da ga napravim ljubomornim, tad sve popusta
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ga mazim, tamo gde znam da ga najvise uzbudjuje..da ga zadirkujem..da mu ugadjam..da ga nasmejem.da ga oraspolozim..da ga drzim u slatkom iscekivanju.... Embarassed Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta volite da mu radite??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon