www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta volite da mu radite???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da mu radim sve sto on voli.hah kakav odgovor ali on kaze da niko ne zna da ga iznervira koliko Ja i isto tako niko ne zna da ga usreci kolko JA

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo toga, najviše volim da mu budem podrška u teškim trenucima, da zna da na mene, uvek, može da se osloni...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da ga ceskam po ledjima...
 
snezana22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mmmmm....volim da mu ...... neću da kažem bezobrazno je, a ima male dece sigurno!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mu pomeram svet
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da mu pamet pomerim :djavo:
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Da mu idem na zivce.


i ja isto, mada mislim da je posle toliko godina naucio kako da to zaobidje hehe
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi, nekad da ga peckam i provociram, nekada ga gledam kako se lomi, nekada da mu ugadjam da se oseti kao najposebnije stvorenje...
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ga izazivam pogledom i osmjehom... a onda da ga dugo ljubim

jao ubijam samu sebe ovom romantikom veceras...bas sam se uzivila u ove ljubavne teme Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ im with you girl Very Happy
svasta nesto da mu radim, da ga zavodim , da ga provociram, da ga ljutim, izludjujem, ljubim, dovodim do ludila, to tacke prekida New Evil oooh yeah!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ga gnjavim...

_________________
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Re: Mmmmm....devojke?!!! Na vrh strane Na dno strane

sstinational je napisao/la sledeće:
Sta volite da mu radite???

volim da ga zivkam kada je sa devojkom i da mu saljem poruke, a znam da se u sebi smeshka, samo ne sme pred njom! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta volite da mu radite??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon