www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem ??
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
oci zelene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Problem ?? Na vrh strane Na dno strane

Imam jedan problem dobijosam neki virus Zove se Trojan. pokusao sam da ga skinem sa raznim anti virusima ali nemam srece dali iko zna kako da ga skinem/izbrisem iz kompa -mislim neki anti virus hvala unapred ??!!

 
aq2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOD 32 ti je dobar za te stvari ali ipa Zone Alarm bi prije uzeo,
skini s neta neki dobar firewall i neces imati proble...ma
 
excelpagems
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Symantec Norton AntiVirus... Pun pogodak...
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Re: Problem ?? Na vrh strane Na dno strane

oci zelene je napisao/la sledeće:
Imam jedan problem dobijosam neki virus Zove se Trojan. pokusao sam da ga skinem sa raznim anti virusima ali nemam srece dali iko zna kako da ga skinem/izbrisem iz kompa -mislim neki anti virus hvala unapred ??!!


upamti gde ti se nalazi virus. recimo "c:/mydocuments/programs/....." restartiraj kompjuter ulogujuci se u "safe mode" pa ga obrisi manuelno. mislim da ce ti ovo pomoci Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kis 6.0.299 ili kis 6.0.300 ako to ne pomogne refci ce ti putanju virusa zapamti je idi u dos i odatle ga izbrisi al pazi ako kis nece da ti ga obrise to znaci da je na nekom vaznom sistemskom fajlu i da ce njegovim brisanjem biti ugrozena funkcionalnost i stabilnost kompa

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
anydjovani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala preko 200 trojanaca( umeju da budu dosta nezgodni) i pomogao mi je samo Kaspersky!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom za svagda: trojan nje virus nego , kao što mu samo ime kaže, trojanac.
Dakle programčić koji omogućuje nekom licu sa udaljenog kompjutera da upadne u tvoj komp, da drži recimo otvoreni port, preko koga će ta osoba upasti u komp.
Firewall ne može da obriše trojanca, niti za to služi, nego da reguliše saobraćaj na netu.
Preko firewalla ti sam odlučuješ čemu ćeš dozvoliti , a čemu ne protok na net.

Izbriši sve što imaš u temporalnim fajlovima, isključi system restore i onda skeniraj mašinu sa antivirusom , pa gledaj šta će da ti prijavi.
Ako ni to ne uspe, digni komp u "safe mode"( gde se dižu samo najosnovniji procesi pa odatle skeniraj AV-om).

p.s. Mene ako se sete na dan bezbednosti-sete se. Ako ne, nikom ništa-to je bila moja gradjanska dužnost.

_________________
 
toncek_zadar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 25

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avast antivirus ti stiti od svega zivog pa i od trojana.
skines ga na str. www.avast.com
zatim se registriras dobijes kod za registraciju koji upises kad prvi put pokrenes program i koristis ga 14 mjeseci. a imas ga i na srpskom jeziku. i sve ti je besplatno

_________________
TONI
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusaj sa ovim gore ponudjenim a ako ne ide ni sa tim pokusaj onda sa trojan hunter ili twister-om ili bitdifender

_________________
 
fido88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 26

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 5:17 am    Naslov poruke: Trojanac Na vrh strane Na dno strane

Neznam dali si jos zainteresovana kako da skines Trojan ali najbolji ti je Norton, Trojan Remover a za bit defender od MS grupe treba se paziti ako nemas legitiman Win ex!
Pozdrav
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daj malo bolji opis, ime , naziv tog trojanca kojeg imas, i naravno trojanac nije virus, kao sto znas sta je bio trojanski konj, nadam se, u tom smislu ti je i trojanac u svijetu malicious softwarea, jednostavno ulijece u tvoj sistem, kao inicijalni programcic, koji skupa lagano info o tvom sistemu, i onda jednog dana boom, inficira te glavnim programom, izvrsnim, koji ti jebe sistem do bola Smile, avast nije losa opcija, iskljuci privremeno system restore, jer cesto tamo u system volume information trojanci zalutaju, i imas ntfsratio program, pobrisi sav sadrzaj system volume information foldera,tim programom, onda odkseniraj sve diskove, particije, i pobrisi ga,ako ga prepozna!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
izlogcg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kasperski ti je nabolji za to,
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Problem ?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon