www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako reci: Hocu sex!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
PoisoNEX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 66

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je muskarcu mnogo teze da kaze hocu sex, jer devojke u 94,4 % shvate sve pogresno! Sala! Mislim da devojke mogu da spavaju sa svakim muskarcem kojim pozele, naravno ako je u njihovoj blizini, samo malo ako se potrude, a muskarci, tj jadni mi musklarci, treba nam vremena i vremena....
I takodje mislim da nekad nisu potrebne reci, jer moze da se zakljuci iz situacije, pogleda ociju, "ruku" itd.

POZZ!



_________________
I am so sexy!!!! Smile Really!
 
ginaluscious
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Okt 2004
Poruke: 64
Mesto: Toronto

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta god da kazes.....upali....koji muskarac zna da kaze NE!...Samo Opusteno
 
SUMMER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mu samo otkopčam šlic i zna se šta sljedi Twisted Evil
....stavim mu ruku medju noge,,,i fiju
 
ivosip
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 11

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slike govore vise od 1000 rijeci

pusti da tijela govore
 
LegnA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 77
Mesto: K.Mitroviica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci su potrebne,isto koliko i stvari koje slede posle njih,poljupci su najbolji nacin reci sta zelis samo ih spustis malo nize i prica je gotova
Exclamation
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se sa LegnA, da su reči i poljupci ono bitno! A spuštanje, jao majko moja, priča dok se spušta, pa me još i gleda, a ima oči onako kao mačka..... Uhfhfhfhfhfhf!!!
 
zL0c0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 6
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujte mi , 80 % riba misle da su one savrshene , da nisu sponzorushe da su najbolje.....Misle za sve ostale kako su jadne kako su jeftine....pateticne....
a ovamo.....U njih je vishe ulazilo ljudi nego u autobuse GSP-a!!!
Evil or Very Mad

_________________
Vi ste najslablja karika....
Dovidjenja....
 
Goxa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2003
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uff potrebno je samo da pogleda onako pohotno i sve je tu!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da reci nisu potrebne....
*ebozovan pogled, dodir neznih tacka ili erekcija Embarassed mogu da budu dovoljni da cura primi signal! Mislim da je stvar "signala" koje covek salje koje daju partneru do znanja da je sex u pitanju, pa su reci suvisne! Wink
 
Enko73
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 5
Mesto: CT-USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeeeeeeeej pa nema tu hoces nece izvadim palicu a ona iskolaci oci pa dok se snadje palica je gdje treba da bude hah jednostavno jeli nije neznam ma mozda je i tako bas tako. Jel tako helenka? pa da
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod prave i iskrene ljubavi i sa malo reci se moze puno reci . Mi se izvanredno razumemo pogledima , i do sada smo uglavnom znali kada nam je zelja obostrana . Reci zenskoj direktno : Ja hocu sa tobom .... , za mene je isto sto i naredba , skini se i lezi , eto mene .
 
minnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 148

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma samo ebozovno pogledati prvo na alat pa pravo u oci...............reci su suvisne!!! Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Kako reci: Hocu sex! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 3 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon