www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besplatan internet za studente i učenike 3. i 4. godine
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
snaje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2006
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu
to nama studentima mnogo treba
a ja kuci nemem komp, pa mi je to super


 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***RaZoR*** je napisao/la sledeće:
extra moracu da se prebacim u beograd u skolu bas primamljiva ponuda


malo je bez veze da zbog toga menjas skolu... Rolling Eyes

_________________
happy now?
 
xyz1
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 88

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bio tamo, tesno je, nekoliko racunara je nabijeno u 1 prostorijicu ali atmosfera je krajnje ljubazna a devojke koje tamo rade su vise nego fine
 
blazer-crack
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kad bi to bilo ovde u ch!
 
lulijus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Mar 2006
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[/B]
Dobro je da se i tako nesto desava, ovo je super imam i par kolega koji ce se sigurno zainteresovati za ovo...
 
trifke-b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaista primamljivo,ali ko zna jer je to istina.ko cuje jos nesto o ovome neka jevi.
 
vanjam88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 51

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan ortak mi je bio tamo. Kaze da je mesto je ok, ali je velika guzva, cekas po pola sata da bi bio na netu dva sata Confused I ne mogu da verujem da je zabranjeno koriscenje usb-a, cd-ova i slicnih uredjaja. Moze samo da se surfuje... pih..
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vanjam88 je napisao/la sledeće:
Jedan ortak mi je bio tamo. Kaze da je mesto je ok, ali je velika guzva, cekas po pola sata da bi bio na netu dva sata Confused I ne mogu da verujem da je zabranjeno koriscenje usb-a, cd-ova i slicnih uredjaja. Moze samo da se surfuje... pih..


Pa nebi bilo fer da moze usb i ostala pomagala da se koriste, zar ne? Wink

_________________


 
Wild Girl
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa koja je poenta tako brzog protoka, ako moze samo da se surfuje?Mislim, za to moze opusteno da se uzme troduplo manja brzina..bezveze..

_________________
Zasto kazes ljubav, a mislis na sex...?
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vanjam88 je napisao/la sledeće:
Jedan ortak mi je bio tamo. Kaze da je mesto je ok, ali je velika guzva, cekas po pola sata da bi bio na netu dva sata


mislim da te je ortak slagao. retko kad je guzva.

_________________
happy now?
 
linabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja sam to videla pre neki dan kad sam prolazila resavskom... bas sam se iznenadila, a bilo je najsitinijim slovima napisano.. da nisam cekala drugaricu ne bih ni videla.. skoro sam opet prosla i ovaj put nije bilo obavwestenja..
 
Mesed
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma za kratko vreme bice svuda interneta samo sto mi u ex Yu malo kasnimo Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Besplatan internet za studente i učenike 3. i 4. godine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon