www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drift
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi koja kola vozish...
Ako imash rwd uglavnom mozesh ,al ako je fwd cesto cesh imati problema...

btw jednio shto je na mom kadetu za 2 godine stradalo je zadnja desna guma...spala je sa felne prilikom jednog drifta Laughing



_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne driftujem. Nikad nisam nasao zadovoljstvo u tome. A i gume su skupe jer ja stavljam samo Michelin, Bridgestone ili Continental.

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E zato si nabavi dvije celicne felge nazad i sa nekom jeftinijom varijantom guma tako da ti nebude zao guma, ja cu naprimjer probat stavit ove godine kad bude studentski Rally (auto slalom) dvije rezervne gume one uske ili celicne felge i uze gume 13'' jer iza imam dobos tak da nebi bilo problema oko tak malih felgi, a prosle godine sam vozio sa Bridgestone Potenza S03 195/50/15 temperatura 30celziusa i nema sanse se okrenut pod rucnom oko onih cunjeva
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove mislis? Wink


_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E te bas iste iam na autu kupio ih prije nego sto ce izic ovj novi model R070 ili 050 pre dobra je to guma , imo sam prije Toyo T1S i nije cemu mekane su previse bocnice
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene na BMW-u su vec bile te gume, takvog sam ga kupio.

_________________
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim je to zanimljiva stvar. Je nisam imao prilike da driftujem, ono malo zezanje, ali nista da sam bas namerio "e idem sada da driftujem". Doista nikada nisam ni imao auto koji je pogodan za to. Volim da vidim kad neko zna.
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema bolje zabave od drifta Exclamation Laughing Nista lepse nego klizati zadnjim krajem po krivini Laughing
Elem ko kaze da ne moze da se driftuje sa 4WD cista glupost!
a za gume sta da vam kazem kupite neke polovne polu celave pa probajte to sigurno nije skupo, vredi probati i barem jednom uzivati u driftu Laughing Wink
 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drift je zakon nikad nisam imao priliku da dozivim...
Ali zato kad vidim ta video klupu odma mi skoci adrenalinnn...
DRIFTTT

_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majmun zvani BOBO je napisao/la sledeće:
Drift je za mene nesto najbolje na planeti!A za drift ti nema najboljeg auta (to je i razlog zbog cega je to najbolje takmicanje).Jedina pravila su:
1)pogon mara imati na zadje tockove (znaci nista od supre jer ima pogon na prednje tockove,a ni od Skylina jer ima pogon na sva 4)
2)mora biti coupe
3)auto koje u kojem se takmices mora biti u proizvodnji (znaci nista od gokarta Laughing )
To su glavna tri pravila,a ako koga jos zanima neka mi kaze.


Gresis silno sinak....
1)ne more imati pogon na zadnje al se drift najbolje izvodi ako imas pogon na zadnje tockove(najpravilnije) inace iam ljudi koji po japanu koriste stare korole s prednjom vucom,skajlajna tacno uglavnom je 4x4 al isto kao i sa lanserom i subaruom ljudi ga (ako vec ne postoji rwd) preprave da bude rwd
2)ne mora biti kupe u japanu de je potekao drift ima mnogo automobila koji nisu kupe (najvise se koriste ranije verzije skajlajna sa cetvoro vrat-r32,r33(koji ima cini mi se samo u japanu))
3)auta u kojima se takmicis moraju da budu u proizvodnji to prvi put cujem posto ako si gledo drift odakle je potekao(japan) i u celom svetu najvise se za drift koriste stariji japanski modeli koji nisu u proizvodnji(nisan silvija,nisan skajlajn r32 r33,tojote korole itd...)jer se lako nabavljaju polovni lako se prepravljaju a u slucaju ostecenja delovi su jeftini i lako se nalaze...

Mozda je kod nas gde se uvodi drift sve to pomalo pogresno svaceno al ovo su ti osnove drifta i tako se driftuje i s tim se driftuje u japanu zemljui gde je osnovan drift da ne pricam sada istorijat....
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Rizmal: mislim da si negdje pogrijesio, te corole sta se upotrebljavaju u japanu i u svijetu za drift to su ti RWD model te korole ti je AE86 i jedan je od najboljih auta za drift iako i naj slabijih....pogledaj malo cijene na internetu tih korola iz 86godine kod nas su od 4k eura na vise
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
@Rizmal: mislim da si negdje pogrijesio, te corole sta se upotrebljavaju u japanu i u svijetu za drift to su ti RWD model te korole ti je AE86 i jedan je od najboljih auta za drift iako i naj slabijih....pogledaj malo cijene na internetu tih korola iz 86godine kod nas su od 4k eura na vise
ja koliko znam imaju i modeli sa prednjom vucom al mozda gresim mada znam da se u japanu koriste i modeli s prednjom vucom za drift...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Drift Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon