www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drift
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
JozoShmozo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 121

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Drift Na vrh strane Na dno strane

Drift je meni nesto naj sto se moze sa autom sta ce jad vise volim gledat kroz prozor na vratima nego kroz šoferšajbu.A to se sigurno nemoze s motorom. Smile

 
Hajle Selasije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koji auto to voziš kada tako eeekstra driftuješ?

Nemoj mi samo reći "Vozim Toyotu SUPRA" ... daj da vidimo malo prenos, motor, kočnice ... malo daj detalja ...
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda covjek vozi neku tojotu koja je bolja od supre kad je drift u pitanju, mozda je vecina zna kao jedan od legendarnijih auta toyota corolla ae86 , lagan auto dovoljno snazan motor, zadnji pogon.....
 
JozoShmozo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 121

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drifto sam u BMW-u kocki ako znate koju tako zovu ali nije moja ja imam audija.Znam dovoljno ljudi s dobrim autima tako da mi je lako nabavit nesto jako
 
Majmun zvani BOBO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drift je za mene nesto najbolje na planeti!A za drift ti nema najboljeg auta (to je i razlog zbog cega je to najbolje takmicanje).Jedina pravila su:
1)pogon mara imati na zadje tockove (znaci nista od supre jer ima pogon na prednje tockove,a ni od Skylina jer ima pogon na sva 4)
2)mora biti coupe
3)auto koje u kojem se takmices mora biti u proizvodnji (znaci nista od gokarta Laughing )
To su glavna tri pravila,a ako koga jos zanima neka mi kaze.
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majmun zvani BOBO je napisao/la sledeće:

1)pogon mara imati na zadje tockove (znaci nista od supre jer ima pogon na prednje tockove,a ni od Skylina jer ima pogon na sva 4)


Koja Supra ima pogon samo na prednjim tockovima???
Ti si je pomeshao sa Celicom...
A i skyline postoji u RWD verziji...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Majmun zvani BOBO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Majmun zvani BOBO je napisao/la sledeće:

1)pogon mara imati na zadje tockove (znaci nista od supre jer ima pogon na prednje tockove,a ni od Skylina jer ima pogon na sva 4)


Koja Supra ima pogon samo na prednjim tockovima???
Ti si je pomeshao sa Celicom...
A i skyline postoji u RWD verziji...


Koliko sam ja cuo su skoro sve supre na zadnji pogon,a skyline je i na RW ali
vecina ljudi danas zna samo R34 koji ima samo 4WD a ne i R33 i R32 koji imaju i na RW i 4WD.
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pomeshao si je sa Celicom 100%, supra ne postoji sa prednjim pogonom...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takoje pomjeso si supru sa Celicom, ali sto se tice drifta vecinom prevladavaju toyote corolle Ae86 jer je cupe, omjer mase je skoro 50:50 , Tezina oko 800kg, zadnji pogoni, motor ima solidnih 100 ili vise konja neznam tocan podatak....

A poslje nih popularni su Mitsubishi Station(mislim da se tako pise),Nissani S13,S14 i S15 a i SkyLine R33 i R34
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam sa yugom driftovo i osecaj je super...a pogotovo sa ford sierrom
 
Kralj Zaba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno je lepo vidit kad covek zna da napravi dobar drift...samo dok to naucis kako treba treba ti dosta guma i para...
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma drift je ok samo izlomi sve,unishti gume,homokinetiku,poluosovine,pa i motor,zatim kvachilo...... Jedino bi ga radio na nekoj pisti sa par centimetara snega ili leda....
Hvala...... Ali stalo mi je do kola...

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Drift Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon