www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc oko ozwucenja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
bugojno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Pomoc oko ozwucenja Na vrh strane Na dno strane

Zeleo bih da pozdrawim swe ljubitelje dobrog ozwucenja u kolima!!Takodje bih zamolio swe one koji bar nesto znaju o ozwucenju o kwlitetnim markama,koji pleyer,koji zwucnici jer mi je stwarno potrebna pomoc.Zelim da izwrsim ugradjnu ali neznem sta tacno da stawim.Molim za pomoc!!!

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja preporuka je alpina ili pioneer

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alpina definitivno.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: ozvucenje Na vrh strane Na dno strane

eh ovako ako želiš dobro ozvučenje i ako imaš para to je alpine a ako nemaš para pioneer definitivno
uzmeš pojačalo, 300w ugradiš 2 dvosistemska odvojena zvučnika i 2 trosistemska i bass sa orignal kutijom u gepek i ekstra si to ti je sve 500 eura


[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Re: ozvucenje Na vrh strane Na dno strane

doktorsrle je napisao/la sledeće:
a ako nemaš para pioneer definitivno


Kako da ne, Pioneer ti je mislim jeftino u p.m.

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-HU: Alpine, Pioneer,Clarion,Panasonic...redosljed kojim bi ja izabro
-Pojacalo:4-kanalno snage cca. 70 - 100wrms po kanalu na 4ohm s tim da je premostivo
-Prednji sistemi:50-80wrms...tu imas kamaru toga u cjenovnom rangu od 100-150eura zadovoljavajuce kvalitete(Hertz ti recimo ima povoljne a odlicne sisteme a i blaupunkt velocity serija sije sve sisteme u tom cjenovnom rangu) Wink
-Sub: Bice to dovoljno nesto do 250wrms vece osjetljivosti 90 - 95db, po mogucnosti DVC ako je pojacalo stabilno na 2ohm tako da mozes vise izvuc, kutija kompresija ukoliko hoces precizniji bass, ako volis hip hop i malo jaci overbass onda bassreflex ili bandpass...
-Kablovi sto skuplje to bolje neki minimum 70-100eura za malo kvalitetnije ozicenje.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vodi racuna kuda vodis naponski , a kuda RCA i kuda zvucne kablove!

_________________
 
gerat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta podrazumevas pod "dobrim" ozvucenjem. Za vecinu, tu spadam i ja, je to 4 zvucnika, 2 do 4 visokotonca i dobar CD plejer, i sve to moze da kosta sa ugradnjom 150 do 200e. Moja preporuka ti je pioneer.Alpina je definitivno bolja, ali i dva do tri puta skuplja, i ja ne vidim svrhu tolikog razbacivanja, za malo bolje performanse. Kenwood ti ne bih preporucio, jer su moja iskustva, kao i nekih drugih ljudi sa njime ocajna, kenwood je samo lep i saren, a ostalo na skali od 0 do 10 je dvojka. Pioneer je jednostavan, fukcionalan, mnogo kontrola na malo tastera, neupadljiv dizajn, sto je vecini korisnika jako gotivno.
Ako hoces nesto zesce, sa subwoofer-om, racunaj i na pojacalo i skretnice niskih tonova, jos stotinak evra, bazooku od 4000 do 5000 din, ili free air woofer koji ide na dasku, koji je lepsi, ali i dosta skuplji, i kosta i do 100e. Ako ti treba jos neka pomoc pitaj, i malo preciznije iskazi svoje zelje.
 
neki33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja preporuka je Pioneer...Mada je to sad diskutabilno posto su Kinezi stavili sapu na sve...A sto se tice cene koliko para toliko muzike Wink
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je bar napiso koliko para misli dat na ozvucenje! jer pojam solidnog ozvucenja se razlikuje od osobe do osobe!

_________________
 
neki33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
Da je bar napiso koliko para misli dat na ozvucenje! jer pojam solidnog ozvucenja se razlikuje od osobe do osobe!


Slazem se sa tobom, zato sam i ja napisao koliko para toliko muzike Wink
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pioneer,kenwood ,nema razlike sve je to sad kinesko. Alpina nje na izgled nista posebno,ali je kvalitet,blaupunkt takodje.
Sto se tice zvucnika [elipsi],pre 10tak godina kad je pioneer ili kenwood pravio zvucnik od 250w nominalne ili 80tak w realne snage,magnet je bio 10cm precnika i dva kila tezine,a sada vidim takav isti zvucnik sa magnetom od 5cm,tacno se vidi da je kineske proizvodnje,preporucio bih takodje blaupunkt....

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blaupunkt je isto jaka marka

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Pomoc oko ozwucenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon