www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da podelim HD?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Kako da podelim HD? Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna kao da podelim HD na dva dela!

Npr. D: od 200 GB da podelim na dva dela...180 - 20 GB! Ovih 20 GB da koristim licno za svoje upotrebe i programe!



_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji program ,zove se Partition magic
pa pomocu jega se to radi
Vemo lako!!!!! Mad
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti je sistem u krizi, najbolje ti je prilikom podizanja sistema u biosu napraviti particije, a imas i mnogo programa za podelu HD-ova.
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice BIOS-a Rolling Eyes ne znam kako to da izvedem ali videcu!

Da li znate neki link za taj program Magic!?

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li znate neki link za taj program Magic!?


http://www.soft32.com/Download/free-trial/Partition_Magic/4-151-1.html
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate, na ovom sajtu sam dobio spyware, bar ga tako registrovao Kaspersky, a i nisam mog'o da ga påodelim HD jer trazi da se prikljucim na nesto! Rolling Eyes Ne znam engleski! Razz ne zameri!

Ipak, hvala ti! Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz BIOSa tesko da ces da napravis bilo kakve particije vec pri dizanju sistema sa CDa imas mogucnost da pravis particije i odredjujes na kojoj particiji ce biti sistem. Partition Magic nije free program tako da tesko da ces ga naci. NAravno da moze da se nadje ali to je ovde zabranjeno pa molim da se ostali clanovi susdrze od link-ova ka torrentima, crack-ovima itd....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije problem za crack ali je problem sto mi nikako ne podeli tih 20 MB memorije! Uvek pise da nije moguce ili tako nesto i da posetim neki sajt njihov! Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma batali to sto ti pise da ides na sajt. Mozda nije full verzija a moguce je i da ako ti je hdd pun nece podeliti :S Mislim da ako imas vishe od 20MB podataka tesko da ces to podeliti - mada nikada nisam ni pokusavao ja to uvek podelim pri instalaciji windowsa!
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma burazeru imam 200 GB i samo 8 GB iskoriscenih ali ne bih da mesam sve te GB i zato zelim da podelim gde bih ubacivao svo ''djubre'' da tako kazem! Rolling Eyes Nadam se da me razumes!?

A sto se tice samog programa nemogu nikako to da izvedem, a mozda je i demo verzija! Crying or Very sad
Za windows ne znam kao se to radi jer nisam dobio CD u radnji, rekli su mi da mi nije potreban i da moj kompjuter to poseduje na nekom od tastera! Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, ili snimi neku windows verziju na netu ili skini partition magic. sve se to moze naci na torentima. nikakav problem, samo sto se ovdje ne smiju ostaviti linkovi. mislim da se moze preko pm, zar ne?
uostalom, preporucujem da radis pri instalaciji windows, jer partition magic nekad zna da pokvari stvari. meni je jednom 20 gb "nestalo". Mr. Green

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
pa, ili snimi neku windows verziju na netu ili skini partition magic. sve se to moze naci na torentima. nikakav problem, samo sto se ovdje ne smiju ostaviti linkovi. mislim da se moze preko pm, zar ne?
uostalom, preporucujem da radis pri instalaciji windows, jer partition magic nekad zna da pokvari stvari. meni je jednom 20 gb "nestalo". Mr. Green


Upravo tako Smile Najbolje particioniranje HDDa je kada je HDD prazan Smile sve ostalo je ... rizicno Smile Sto se torrenta i ostalog tice imate pp pa razmenite MSN ili vec kako hocete al ovde nemojte jer i sami znate da je zabranjeno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Kako da podelim HD? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon