www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A koliko si ih imala do sad...!?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: A koliko si ih imala do sad...!? Na vrh strane Na dno strane

Zanima me zasto tipovi uvek pitaju "A koliko si ih imala do sad"?

Stvarno ne znam da li se to samo meni desava ili drugima isto!?

Sta tipu to vredi kad mu kazem da je 3. - 5. ili 17.???

Ajde cure da vas cujem, sta vi kazete na to i da li se vama to nekad
ili cesto desi!



_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pita me..i ako pita, i ako bas zeli da zna..nije me uopste sramota da mu kazem..niti da mu objasnim..ako misli da ce mulakse biti kada cuje odgovor..rekla bih mu..ne smeta mi uopste..to je ona muska doza ljubomore i sujeta..sta li vec..iskreno, ne smeta mi Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na to pitanje mi se oci okrecu. Sta to ima da ga zanima? A i kad mu kazes ne vjeruje.
Moj bivsi je valjda bio pod impresijom da je preko mene pretunjio bataljon Rolling Eyes Kad sam mu rekla iskreno koliko ih je bilo prije njega nije mi vjerovao. Rolling Eyes I eto svadje koja je uzrokovala prekid.
Cim sljedeci put to netko upita...okrecem ledja i odlazim sama. Ako mene ne zanima koliko ih je imao on, ne zelim ni da me se pita koliko sam ih imala ja.
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicno ne odgovorim,a kada odgovorim to zvuci 5 i uvek je isti broj da ne bih zaboravila,a bilo ih je.......Ne mora ni on sve da zna! Twisted Evil
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to super tema. mislim da sam ja ta koja forsira uopste pitanja o proslosti jer mi je to jedan od vidova upoznavanja. i ako imam neke stvari iz proslosti za koje nisam sigurna kako ce neko reagovati mislim da ih ispricam prvog dana poznanstva. skroz sam ok sa stvarima koje sam radila. mislim da ta otvorenost zacepi tipovima usta. definitivno da bi odlepila od besa da mi tip sa kojim izlazim prebaci nesto.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mi se to desilo vise puta!I naravno da kazem istinu mada to zvuci kao laz...ali ok boze moj sta da se radi!!!

_________________
zivot je lep
 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odmah im na pocetku kazem sve.. ak se okrene i ode, dobro.. ak ostane, ja sam bila iskrena i sve mu rekla na pocetku, tak da me savjest ne pece.. Smile mislim da je to najbolje...

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema mi goreg pitanja od toga... jao kako me nervira... ali ima jednostavan odgovor. to mi je mama rekla...
jedostavno pitas i ti njega... on ce se zbuniti, mozda ce odgovoriti, mozda nece... a kada dobijete odgovor, slatko ga pogledate i kazete "nevazno je ljubavi sa koliko sam momaka spavala, vazno je da si ti najbolji i da tebe volim"
 
Marina_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 34
Mesto: SPLIT

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da zasto to njih zanima jel i oni nama kazu s koliko su njih spavali?! ali me najvise zivcira kada je njima u redu da su uvalili u svaku a mi moramo biti cedne, nevine i dobrice. ili ona recenica: mogao bi tolerirati 2-3 ali vise od toga ona je kurvi...a a oni su frajeri..
kako mi je tata dao savjet tako ga se i drzim.... nikom ne reci pravi broj oni mogu prihvatiti do 3. Rolling Eyes

_________________
MaRiNa
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zato ja kazem svakom da je treci Laughing
 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marina_22 je napisao/la sledeće:
da zasto to njih zanima jel i oni nama kazu s koliko su njih spavali?! ali me najvise zivcira kada je njima u redu da su uvalili u svaku a mi moramo biti cedne, nevine i dobrice. ili ona recenica: mogao bi tolerirati 2-3 ali vise od toga ona je kurvi...a a oni su frajeri..
kako mi je tata dao savjet tako ga se i drzim.... nikom ne reci pravi broj oni mogu prihvatiti do 3. Rolling Eyes


boje se da nece moc biti ko prethodni.. Smile

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.


Poslednja prepravka: leticija1 datum Čet Feb 09, 2006 3:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

13 Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> A koliko si ih imala do sad...!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon