www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A koliko si ih imala do sad...!?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ne znam sta im to znaci!

Moj tipicni odgovor na to je:
"Cekaj momenat, mhhh....ne znam ima ih vise" :kermit:



_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
nedag
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma i kad me pita uvek kazem dve ozbiljne i tri neozbiljne veze Laughing
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to uopste ne smeta...pa zeli covek da zna nesto o meni...isto tako i mene zanima njegova proslost...ne guram se tamo gde mi nije mesto i nikad ne insistiram da mi kaze nesto sto ne zeli, ali ono sto me interesuje ja pitam...
ne znam kome bi to smetalo i zasto...lepo je kada se decko interesuje za tebe i tvoju proslost...ne govorim o nekom ispitivanju, ali zasto mu ne reci ako ga to zanima?

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam iz iskustva da nikada ne treba govoriti pravi broj... samo sebi skaces u ledja...
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On samo zeli da zna koliko si iskusna. A najbolji odgovor je, kako jos neko rece:
postaviti odmah njemu isto pitanje.
Inace, smatram da nema nista gore nego pricati o proslim ljubavima.
Niti treba govoriti dobro niti lose !
Ako pricas lose, on ce pomisliti da si osoba koja samo to i zasluzuje.
Ako pricas da je bilo super, pomislice da ga nemozes preboliti, i da se ne vrijedi truditi.

Ja bih rekla da je to bilo korisno iskustvo i da ce mi sigurno dobro doci za kvalitetu buduce veze Wink

A ako ipak insistira, rekla bih: "o mrtvima govorim samo dobre stvari" - i opet nista dalje ne bih govorila.
To ce mu biti garancija da poslije ove ljubavi ni o njemu neces nista lose pricati.To je muskarcima veoma potrebno i od zivotnog znacaja. I precutno ce te zbog toga veoma, veoma postovati.
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni to pitaju da bi kasnije prigovarali 'ti s ovim ti s onim'
ja predlazem da kazete da ste nevini u ljubavi Smile
 
dorchi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitanje je jos ok, ali dal stvarno misli da cu biti iskrena u odgovoru??

_________________
and when I try to sleep,
the drugs I've taken are killing me...
I think of you to ease my pain- but you're so far
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe, i to sto kazes!

Muskarci su ponekad tako glupi.
Ako misle da cu reci istinu, bas su jadni!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shamira je napisao/la sledeće:
Hehe, i to sto kazes!

Muskarci su ponekad tako glupi.
Ako misle da cu reci istinu, bas su jadni!


Meni ni u kom slucaju nije 'jadno' nekome do koga ti je stalo pruziti poverenje. Iskrenost je, barem kod mene, i dalje preduslov za svku mogucu komunikaciju. Zaista ne bih mogla slagati onoga koga volim i postujem.

Jos uvek ne mogu da verujem da je neko ovo napisao. Kako ijedna veza moze opstati bez iskrenosti? Zar nije postenije raci decku: "Necu da ti kazem. Nemoj to da me pitas."

Kako ocekivati da neko bude iskren prema tebi, ako ti to nisi prema njemu? Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka zar ti mislis da su muskarci iskreni prema djevojkama, pa i u pocetnim fazama veze?
on nju ako postuje i voli, nece mu biti interesantno s koliko je bila do tada, dakle nece ni pitati
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam budala...Znam da muskarci nisu bas preterano iskreni, ali isto tako mislim da je upravo to razlog sto toliko veza puca...Zar ne bi bilo lepse kada bi svi bili iskreniji jedni prema drugima?

Isto tako mislim da ako je nekome stalo do mene da ce zeleti da zna moju proslost, da ce ga zanimati moj zivot pre njega. Kako drugacije izgraditi dobru vezu? Sta bi bilo kada jedni o drugima nista ne bismo znali? Koliko bi to tek bilo 'interesantno'? Da li bi tek ta veza mogla opstati? I ako bi, koliko bi ona zaist bila kvalitetna?

Ja sam uvek za iskrenost i otvorenost. Bolje je tako nego se prikrivati i posle se pitati zasto se neka veza raspala.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
medena_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma i mene nerviraju ta pitanja,mada ja uvek kazem na kraju,a pre toga se zezam pa ispitkujem sto ih toliko zanima....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> A koliko si ih imala do sad...!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon