www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A koliko si ih imala do sad...!?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desavalo se i stvarno ne znam sta im je to tako vazno

 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja kao muskarac da uletim, ako smem Smile
Ja iskreno, verovatno da sam neki izuzetak al jade Smile ja nikad nisam pitao ni jednu devojku s koliko je njih spavala jer mi je malo to skrnavo i ako me to, moram priznati, zanima Rolling Eyes Ne da bi je kasnije pljuvao...i to je bezveze, to znaci da sam zloupotrebio njenu iskrenost, naravno ako nije slagala...nego ono cisto...zanima me-sta ja znam Very Happy
Obicno ako devojka oce da kaze reci ce ako nece, nece...
Ako se dodje na te teme onda nije ni frka ubaciti to pitanje al ovako ko grom iz vedra neba je glupo..
Znate vi za onu foru:
Pitas devojku s koliko je njih spavala, kad ti odgovori pomnozi taj broj s 3 i dobices pravi broj, a kad devojka pita muskarca i on kaze neki broj uzmi i podeli ga s 3 i dobijas pravi broj Smile
Heheh
Poz
losmi200
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to pitaju da vide koliko si iskusna a i vjerojatno ne zele curu preko koje je preslo po grada...sto razumijem..
 
slavasic
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 173

norway.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desi mi se al onda ja i njega pitam.
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno mi se gadi od tog pitanja i ne pitam ni ja sa koliko njih je moj momak bio. Zašto da se mučim sa tim brojem svaki put kad me dotakne? Ne vredi. Bilo i prošlo i tako želim i da momak mene pusti na miru oko toga. Ma i kad bih pitao, ne bih rekla broja, nego samo da nije važno. I nije da bi ih toliko bilo, nego mi je to pitanje skroz odvratno, možda i zbog toga, jer kad sam par puta rekla istinu, nije se verovalo. I tako je to postala tema koju otvaram sa najboljom prijateljicom, da se nasmijemo do bola, a ne dečku da pričam Laughing
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mi se nije desilo da me neko pita...Ali verovatno bih bila iskrena da me pita... Rolling Eyes
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada me pita, ja cutim i cutim i cutim...
sve dok on ne pocne da se izvinjava
a ja kazem : "hmmm, jos uvek brojim" 8)

salim se. Nijedan me nije do sada pitao koliko ih je bilo pre njega, jer ja u startu (dok smo jos u fazi upoznavanja), spontano dam do znanja da takva pitanja ne postavljam i ne odgovaram na njih.
Mnoge stvari ljubomorno cuvam za sebe...Primera radi, nikada ne pricam o svojim bivsim vezama.
Kada bih bila iskrena, sigurno bi se zaprepastio jer je u mom zivotu bilo svega par muskaraca sa kojima sam imala PRAVU vezu i sexualni odnos.
 
cyber_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Maj 2006
Poruke: 8
Mesto: Nish

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momak odmah pada u mojim ocima ako me pita tako nesto. Ni jedan frajer na kog sam naisla, a koji drzi do sebe nije to pitao..
A ako vec pita - kazem mu da nije drugi Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije nezgodno pitanje,ja odgovaram kome vidim da zasluzuje i ko je ozbiljan,do duse nisam imala sad 15 momaka ili vise...pa da krijem,o vezi toga dosta sam iskrena i nije bilo problema sa time...nek me prihvate kakva jesam...
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi problem ako me to pita mada ne vidim potrebe za tako necim i sta ce to promeniti ili on nesto saznati ako kazem da sam imala pre ovog sad, nekih desetak njih i kakvi su bili. Mogu mu odgovoriti ako mu to nesto znaci ali sam jednom imala problem kad sam odgovorila na takvo pitanje i hvala Bogu shvatila posle da je taj decko kreten
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***Srna*** je napisao/la sledeće:
Nije mi problem ako me to pita mada ne vidim potrebe za tako necim i sta ce to promeniti ili on nesto saznati ako kazem da sam imala pre ovog sad, nekih desetak njih i kakvi su bili. Mogu mu odgovoriti ako mu to nesto znaci ali sam jednom imala problem kad sam odgovorila na takvo pitanje i hvala Bogu shvatila posle da je taj decko kreten


ma to samo kreten moze da te pita Very Happy

ali i ja se bas pitam zasto to ispituju Rolling Eyes

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos ce ispasti da ja branik muskarce...qq...na sta sam spala Mr. Green

salu na stranu, nije mi jasno sta ima lose u tom pitanju...pa naravno da zelim da moj decko zna, ne sve o meni, ali dovoljno da pozeli da me i dalje upoznaje...pitanje o bivsim momcima i devojkama iskrsne pre ili kasnije...ja zaista nemam problema da na takva pitanja odgovorim...cak mi donekle laska sto je decko skupi hrabrost da me pita nesto cega se vecina devojaka uzsava...to mi je znak da mu je do mene stalo...
naravno da na prvom sastanku ne pricam o proslim vezama, ali kada se stvari 'uozbilje' ne vidim razloga da krijem svoju proslost...pa zaboga, nemam cega da se stidim...sve sto sam ucinila ucinila sam svesno i namerno...iza svojih odluka cvrsto stojim...na neke veze sam ponosna na neke nisam, ali su sve one deo mene i onoga sto sam ja danas i onoga sto cu ja biti sutra...
meni su iskrenost i otvorenost jako vazne...volim da upoznajem ljude oko sebe...zasto bi moj dragi bio izuzetak od toga Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> A koliko si ih imala do sad...!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon