www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A koliko si ih imala do sad...!?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
studentkinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je normalno kada se sa nekim zblizis i ja volim da znam koliko ih je on imao pre mene,mada nekad kazem sebi da je bolje da nista nisam pitala,bila bih mirnija.

 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitali su skoro svi i kazem im istinu. nestidim se, imala sam ih "samo" 4 do sada

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako te to pita onda bezi od njega,prebacivace ti ceo zivot sta god mu rekla,mozda je najbolji odgovor za to "secam se samo prvog i poslednjeg"

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otkrila sam mu brojku i on je meni! Ovako mi je bolje, ma, jest da me ne zanima prošlost ali lakše mi je kad znam....barem ne razbijam glavu kad prođem kraj neke cure misleći: možda je ova bila s njim????
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj bivsi decko me je to pitao par puta.
Rekao mi je da mu to sto zna dosta znaci...
A i ti muskarci su ponekad jako naivni, kada veruju u nesto, veruju slepo!
Mislim, nisam ja njega lagala ali mogla sam to da uradim i on bi verovao u to...
Tako da...U cemu je uopste poenta pitati tako nesto?
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je to pitalo vec par mojih bivsih. Vazno im je da im cura nije legla u krevet sa 'svakim tko joj je rekao da je slatka' (kako je to upakirao jedan od njih) i dodao da se nada da ih nije bilo 'previse'. Na to sam ga pitala koliko je to 'previse', pa mi je objasnio da je vise od 5 puno!!! A imam 25 godina! (By tha way, on je bio s njih 40ak, i to je njemu skroz ok!, tj. normalno)
Ni jednom nisam odgovorila. To je samo i iskljucivo moja stvar! A najbolje mi je kad mi kazu da oni ne znaju s koliko cura su bili jer kao - bilo ih je puno pa nisu vise ni brojili!!!!!!

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pita me,a ako ga bas interesuje neka proba da pita i cuce istinu
 
baby_phat
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe uglavnom me ne pitaju to, posto svi znaju da imam decka vec "100 godina" pa je suvisno to pitanje!

jedan ali vredan!

[Edit by Car Dusan-Silni: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se cini ti sa cudnim tipovima se motas
nikada me nije ni jedan pitao svi su imali puno vise kulture u sebi nego da mi se tako obrate
to su informacije koje sam dijelis sa drugom osobom kako vrijeme odmice i veza postaje cvrsca
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 5:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene to niko nikada nije pitao, niti sam ja ikoga pitala. Proslost ne diram, zivim u sadasnjosti i tezim ka buducnosti.
 
WuLiDiJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 45
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: koliko sih imala do sad Na vrh strane Na dno strane

ma kazes istinu pa kud puklo da puklo... ili te prihvti takvu kakva si ili ne...
Boze moj, svaki deo tvoje proslosti te cini onim sto jesi... pa cak i taj broj... Koliki god da je... Moras iamti i pogresne ljubavi da bi zla da prepozns ou pravu kad naidje... =D>

_________________
osmeh je jedini jezik koji razumem, ljubav je jedini vazduh koji udisem.....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 8:10 pm    Naslov poruke: Re: A koliko si ih imala do sad...!? Na vrh strane Na dno strane

Shamira je napisao/la sledeće:
Zanima me zasto tipovi uvek pitaju "A koliko si ih imala do sad"?

Stvarno ne znam da li se to samo meni desava ili drugima isto!?

Sta tipu to vredi kad mu kazem da je 3. - 5. ili 17.???

Ajde cure da vas cujem, sta vi kazete na to i da li se vama to nekad
ili cesto desi!


Mene nijedan dečko nije pitao koliko sam ih imala prije njega. Nisam ni ja to nekoga pitala. Ne volim s nekim pričati o ljubavnoj prošlosti.
Ali sada moj dečko zna koliko ih je bilo prije njega i ja znam koliko je on cura imao prije mene. Planiramo vjenčanje i mislim da treba sve reći osobi s kojom ću provesti život. Čak ni moje najbolje prijateljice ne znaju koliko sam ih imala dosad, a on zna. I drago mi je da zna, a još mi je draže da ja znam njegovu prošlost. To nas je još više zbližilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> A koliko si ih imala do sad...!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon