www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarci koriste kozmetiku?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
iskreno ne razumem zasto protiv depilacije..naravno o ukusima ne treba raspravljati..ali zar nije lepse videti muskarca u majici na bretele kad podigne ruku da bude izdepiliran..umesto muskarca koji digne ruku a dlake ulepljene od znoja sve se grudvice stvorile Shocked ne znam..ja sam ipak za..noge i grudi ne..ali ispod pazuha zasto da ne..i u krajnem brijanje intimnih delova tela kod muskaraca jeste samo + u higijeni..cistije, urednije Rolling Eyes


Slažem se s tim. Pa ako mogu da budem malo prosta......lepše je ženi kad mazi momka tamo......da ne kažem gde, pa da nema dlake za zubima:)


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e manja me je bas nasmejala Laughing Laughing Laughing Wink
Sala na stranu bas sam pre neki dan o ovom istom pitanju raspravljala sa par njih, svi razlicite generacije...da ste samo culi na sta se svela ta konverzacija..za nepoverovati Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_MaNjA_ je napisao/la sledeće:
pinkie je napisao/la sledeće:
iskreno ne razumem zasto protiv depilacije..naravno o ukusima ne treba raspravljati..ali zar nije lepse videti muskarca u majici na bretele kad podigne ruku da bude izdepiliran..umesto muskarca koji digne ruku a dlake ulepljene od znoja sve se grudvice stvorile Shocked ne znam..ja sam ipak za..noge i grudi ne..ali ispod pazuha zasto da ne..i u krajnem brijanje intimnih delova tela kod muskaraca jeste samo + u higijeni..cistije, urednije Rolling Eyes


Slažem se s tim. Pa ako mogu da budem malo prosta......lepše je ženi kad mazi momka tamo......da ne kažem gde, pa da nema dlake za zubima:)

super je zeni kada mazi momka par dana posle depilacije-prosto uziva! Ima utisak kao da mazi bodljikavo prase ili jeza! Nikako coveka! Jer kad se skinu muskarac i zena i kad dodje do tog bliskog kontakta-koza na kozu a muskarac umesto da (da izvinete) pocne da vas *ebe, a on vas grebe do suza! Uzas bre! Fuj, fuj, fuj! Onda bi to znacilo, da ja treba da pustim da mi naraste suma izmedju nogu, da mogu bar svoju kozu da zastitim od ogrebotina! A jos kako je lepo, kada se izdepiliraju, pa im "nikne" 865miliona sitnih i odvratnih bubuljicica (sto je NEMOGUCE izbeci i to se raspitajte malo)ma bre-uzivanje! Neka hvala! Ja se mnogo manje gadim na dlaku, pogotovo dlaku MOG nekada decka, sada muza, nego na cak i svoje bubuljice, a pogotovo njegove! Nista to ne mora tako ekstremno! Ne moramo od muskaraca praviti zene, da bi oni bili "negovani" i odrzavali higijenu! Lepo sam rekla: cesto kupanje, dezodorans, podsisivanje (ali samo malo, ne skroz do koze) ispod pazuha i intimnih delova i mirisljavi su i cisti kao sapuncici, a brate mili ne osecas se kao lezbejka, vec pored sebe imas MUSKARCA!
Nemoj te momci tako vam Boga, od sebe praviti zene!!! Zene ipak vole muskarce. Prave! Wink

_________________


 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn pa ne treba toliko uzrujavanja. To je na kraju stvar ukusa svakog čoveka, kako žene tako i muškarca.

A za bubuljice - uzmi kašiku vode i u njoj rastopi aspirin. Posle brijanja ili depilacije stavi to na kožu. Videčeš razliku.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

manja, ne uzrujavam se ja, nisi me dobro razumela. Ja sam bila prilicno saljiva, sto znaci super raspolozena pri pisanju prethodnog posta, tako da uzrujanosti nije bilo mesta! Ja sam srecno udata zena, tako da me ostali muskarci ne zanimaju! I ja nemam problema sa depilacijama i bubuljicama. Ali 100% muskaraca koje znam (a ovde skoro svi muskarci depiliraju recimo ledja) imaju i te kakve probleme sa bubuljicama posle depilacije! Drugo, sve zene koje znam, super su bile za tu ideju i podrzavale momke pri tome da se depiliraju, da bi posle same izjavile, kako je to greska! Uostalom, sve je stvar ukusa i zrelosti. A svaka zrela zena (opet iz iskustva i to u razgovoru sa zenama od neke 27 pa do 37 godine), voli pravo musko pored sebe! Oseca se sigurnije! Wink

_________________


 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa...neki i koriste....bar ja vidjam,korektor,puder olovku i maskaru..al mi se nekako oni uvjek cine kao da su gay Rolling Eyes

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidjam i ja takve,zato sam i formirao ovu temu...cini mi se da sve vise ljudi dele misljenje prethodnog autora...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma definitivno sminka ...pih...protiv nje sam....kad vidim zeljka samardzica svog iscrtanog tacno bih ga streljala..ali kada govorim o onom prethodnom recenom i dalje stojim iza svega sto sam izdeklamovala, da se ne ponavljam Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ma definitivno sminka ...pih...protiv nje sam....kad vidim zeljka samardzica svog iscrtanog tacno bih ga streljala..ali kada govorim o onom prethodnom recenom i dalje stojim iza svega sto sam izdeklamovala, da se ne ponavljam

Misliš na Zeljka Joksimovica?? Surprised
 
beganovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Feb 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma joj ja ne bih ni koristio ovu kremu za lice protiv akni da ne moram...Jednostavno sama pomisao da se neki muskarac sminka mi djeluje...Ma ne bih zelio reci Very Happy da se ne bi netko uvrijedio Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne Joksimovic..vec samardzic..kad ih vidim onako nasminkane i nalickane kosa na glavi mi se digne..ali ima tu granice koja se ne mora preci..i da i ta kozmetika deluje sasvim prikladno Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma koriste oni to samo neki ne zele priznat, a opet lijepo je vidit kad ti je momak njegovan a ne sav zapusten, ali naravno sve u svojim granicama!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Da li muskarci koriste kozmetiku? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon