www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarci koriste kozmetiku?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 4:00 pm    Naslov poruke: Da li muskarci koriste kozmetiku? Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Nadam se da ne...

 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne koriste...zasto bi koristili........ja je ne koristim.........mada moraju i drugi da odgovore na ovo pitanje da bi bili sigurni

_________________


Love don't let me go
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da malo preformulišem,zeleo bih da znam da li je normalno,da muskarci koriste kozmetiku(ne mislim na to da se sminkaju) nego da li je normalno da muskarac koristi razne kreme,pilinge i slicno.Moje misljenje je da danas sve vise ima takvih muskaraca(kako se popularno kaze metrosexualaca),i da nasa javnost sve vise potencira tako nesto...Meni se iskreno ne dopada tako nesto,ali ako to druge cini srecnim onda nemam ništa protiv...Zanima me sta ljudi misle o tome????
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom misljenju, neki bi trebali da koriste kozmetiku i to "pod hitno"...
nemam licno nista protiv. moj tip koristi ponekada musku kozmetiku iz linije JPG... cool je
 
b-fancy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da koriste i to mnogo vise nego mi zene poneki naravno,inace statika je pokazala da jedan prosecan muskraca potrosi vise para na kozmetiku mesecno nego jedna zena....mnogo rpoizvoda se izbacilo ma njihovu stranu... Smile
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Evo da malo preformulišem,zeleo bih da znam da li je normalno,da muskarci koriste kozmetiku(ne mislim na to da se sminkaju) nego da li je normalno da muskarac koristi razne kreme,pilinge i slicno.Moje misljenje je da danas sve vise ima takvih muskaraca(kako se popularno kaze metrosexualaca),i da nasa javnost sve vise potencira tako nesto...Meni se iskreno ne dopada tako nesto,ali ako to druge cini srecnim onda nemam ništa protiv...Zanima me sta ljudi misle o tome????

zasto da ne misko..mislim evo jednog najiskrenijeg zenskog misljenja iliti mog Very Happy naravno da je normalno da muskarac koristi razne kreme,pilinge i slicno..zasto da ne?jednostavno lice jeste stvoreno takvo kakvo jeste, ali to ne znaci da je samo zenska ta koja treba da brine o svom licu i svom telu..zar ne?Metroseksualci uopste nisu tako strasni kao sto deluje...ne mesajmo njih sa isfeminiziranim likovima koji se sminkaju mackju lickaju i ostalo..metroseksualac sam po sebi vodi racuna o svom licu o svom izgledu o svojoj pojavi u celini i to je jako lepo. Wink Zar nije lepse videti muskarca cistog lica kaoo bebica, nezne koze, (btw i zdravije)????

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste ne kazem da nije,ali ipak muskarci idu na depilacije,kod pedikira,manikira...Postaju feminizirani,mislim zamisli muskarca koji redovno narucuje kataloge iz avon-a ili oriflame-a,koji se licka sa svim i svacim.Podrzavam neophodu negu lica(muskarci koji imaju problema sa kozom i sl),ali da ja mazem razne gluposti cisto radi preventive...radije ne bih.Mozda je to pogrešno mišljenje ali Wink
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo jedna konstatacija, da ne kazem "upadica": metroseksualci, upravo jesu ti "isfeminiziranim likovima koji se sminkaju mackju lickaju i ostalo"! I to po nekoj "zvanicnoj" definiciji! Taj naziv je u Be4ogradu nastao po uzoru na Stanka i Boska! Ako oni nisu isfeminizirani (a Stanko je pri tom gay gay i skroz isfeminiziran)!
Nema bas potrebe, da nam se muskarci depiliraju, pilinguju i sl. Ne trpi njihovo lice i telo istu torturu kao zensko! Niti se sminkaju, niti imaju raznorazne hormone kao mi, koji im skode kozi. Prema tome, nemaju oni bas potrebe za time.A SVI muskarci, koji su imali problematicno lice/kozu (pogotovo u pubertetu), a koji su isli kod kozmeticara, ali svi do jednog i dalje imaju grozno lice/kozu! Wink
A o ovima, sto mi dolaze izdepiliranih grudi, ruku, nogu, podpazusnog dela.............sa manikirom, ispoliranim noktima...pa mogu samo da bacim peglu! Kako ja njih da shvatim kao muskarce?! Ma nema sanse! Da pipnem glatke noge u krevetu? Da nema dlake na grudima (pri tom,ne mislim na tepih) jer je izdepilirao?Ma 'ajde! Dokazano je, da devojke vise vole MUSKARCE!!!!! Onakve, kakvima ih je priroda dala! Wink

_________________


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e...ovde se ne slazemo oko jedne stvari..Bosko jeste isfeminiziran...ali taj izraz nije nastao radi njega...ja svoja misljenja o ovoj temi iznosim u skladu sa svim onim sto sam citala na temu metroseksualaca npr kao u sledecem tekstu Wink no ukusi su razliciti Wink ja samo iznosim svoje misljenje nista vise Rolling Eyes Mr. Green
Wink
Metroseksualac međ’ Srbima

U Srbiju je stigao metroseksualac. Evo kako ga zamišljamo: on je izašao iz “metroa” negde kod Vukovog spomenika u tesnoj roze majci, počupao je svoju obrvu, pljunuo na pločnik i izašao na svetla METROpole. Kao mnoge druge stvari, vezane za stil koje su stigle iz zapadnih zemalja i pojam ''metroseksualac'' je u nas pogrešno shvaćen. Metroseksalac nije mladić koji provodi sate u teretani i kupatilu, čupajući obrve, dok čeka da njegov najnoviji model mobilnog telefona s tigrastim dezenom zazvoni. Metroseksualac je starovremenski džentlmen u novom ruhu, onom prikladnom za 21. vek Oslanjajući se na vodič THE METROSEXAL Style Kit, pribavljen u IPS, upoznaćemo vas najzad s pravim smislom metroseksualizma.

Piše i ilustruje: Marko Stojaković





Pojam metroseksualac se pojavljuje sredinom 90-tih godina kod pisca Marka Simpsona i označava mladog, urbanog strejt muškarca koji preuzima neke elemente stila i kulture gej zajednice. On je novi muškarac od stila, sofisticiran i samosvesan. Jednako je jak i pun samopouzdanja kao i njegov prethodnik, koji je ženu udarao toljagom po glavi, ali različit po svom ukusu i interesovanjima.

Produžetak vaše ličnosti

Stav džentlmena služiće vas uvek dobro a drugima će ostaviti utisak da ste vi sigurna i samouverena osoba lepih manira. Nije potrebno da sada menjate vaš tigrasti mobilni telefon, dovoljno je da naučite da ga koristite.

Telefoniranje u društvu smanjite na minimum, znamo da ste popularni, ne morate nam to dokazivati. Svoj telefon gasite uvek u restoranu, bioskopu, pozorištu i muzeju, jer osim što ćete biti nepristojni (ako vam on zazvoni) dolazite i u situaciju da budete ozbiljno povređeni od strane nekog ljubitelja kulture.

Telefoniranje u javnosti obavite što tiše možete. Ako morate da budete glasni – izvinite se i odaljite od ostalih.

Biti fin

Pravi džentlmen nikada ne pokazuje svoj novac i nikada ne priča o njemu.

Budite uvek ljubazni.

Ne prekidajte druge ljude dok pričaju.

Ne vičite.

Kontrolišite svoju narav.Ako vas roditelji nisu vaspitali, vaspitajte se sami, kupite bon-ton ili zamolite vaspitanog prijatelja da vam napiše spisak stvari koje ne treba da radite. Napravite svoj lični Metrosexual Style Kit.

Lepota kulture

Pravi metroseksualac polaže mnogo na kulturu. Da ne bude zabune, on nije snob. Nikada kulturu ne konzumirajte kao pomodnost. Ako na izložbe idete zato što je to "in", bolje i da ne idete.

U umetnosti danas postoji toliko mnogo pravaca da će neki sigurno prijati baš vama. Ne morate da idete na Labudovo jezero, povedite svoju dragu na neku od gostujućih trupa modernog baleta s elementima brejkdensa i akrobatike.

Metro koža

Kako pravi metroseksualac polaže mnogo na ono što je u njemu, tako puno polaže i na

svoju spoljašnjost. Na putu ka zvezdama prvo odnegujte kožu. Ovo nikako ne podrazumeva istiskivanje mitisera. Dovoljan vam je jedan tonik za svakovečernje skidanje prljavštine sa lica. U slučajevima veće masnoće pribegnite svakodnevnom čišćenju preparatima medicinske kozmetike (tipa Eucerin, Sebamed).

Tu i tamo možete pribeći i pilingu. Krema je obavezna, to već svi muškarci znaju, koristite je prema vašem tipu kože. Naprednim korisnicima muške kozmetike preporučujemo prirodne maske NaturaBel, domaće proizvodnje.

Metro telo



Sva navedena pravila vas ne oslobađaju vaš dužnosti da imate zgodno, vito telo. Nekoliko puta nedeljno, sve u zavisnosti od prirodnih predispozicija, posvetite se svome telu. Ne morate 5 puta nedeljno posećivati teretanu i gutati kreatin. Odaberite neki od sportova koji vam odgovaraju. Obratite pažnju na 4 grupe mišića, grudi i ramena, stomak i pozadinu. Od malena znamo da devojke lude za muškim pozadinama.

Metro moda

Vaš stil vas čini različitim od ostalih. Držite se nekih tvrđih pravila, eksperimente prepustite nekom drugom. Jednostavni krojevi i kvalitetni materijali predstaviće vas kao pravog znalca. Nije li već par decenija u nazad Armanijev muškarac taj koji pleni. Povedite se pravilom Đorđa, elegancija je biti upamćen a ne primećen.

Ostaje vam samo da odaberete pravi broj garderobe, prihvatite svaku ponuđenu pomoć prodavca, prijatelja, porodice, pozovite publiku u pomoć ili idite na pola pola.

Sada ste najzad shvatili da metroseksualac nije muškarac koji koristi pomadu, čupa obrve i depilira maljava prsa. To je filozofija života muškarca u 21. veku. Metroseksualac je kompletan muškarac 21. veka. koji je u sebi spojio zaštitničku muževnost iz prošlih epoha s negom i stilizovanjem svoje spoljašnjosti i unutrašnjosti.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se šta kaze knknpnkn,ali i sa pinkie jer svako od nas ima svoje misljenje,mogu ja da mislim o bosku i stanku svakave priče,mada iskreno šta su oni ustvari me uopšte ne zanima.Mislim da (neki)muskarci sve vise postaju feminizirani a zenama(nekim) se izgleda povecava nivo testosterona u krvi.Izgleda da se uloge menjaju,a to je baš loše
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam ni ja rekla da je svuda nastao po uzoru na njih, vec sam namerno naglasila Beograd! Proveravala sam sad i dalje stoji tamo: Taj naziv je u Be4ogradu nastao po uzoru na Stanka i Boska!
Ja stojim iza toga, jer jeste tako. Njih dvojica su bili prvi koji su tu rec kod nas iskoristili! Njih dvojica su bili "kalup" tiom "metroseksualcima", njih dvojica su bili klasican skolski primer, koji je taj stil probio kod nas. Razni tekstovi se mogu naci na tu temu, ja samo kazem ko je to doneo u Srbiju i da je po uzoru na njih "rodjen" metroseksualac kod nas. Pre mnogo, mnogo godina! Bice da je nekih 8 godina, ali moguce da se varam!
A kakvi su oni: izdepilirani, pocupanih obrva, u uskim majicama i pantalonama, obuceni dosta po ugledu na zensko........Ja samo volim, da sve nazivam pravim imenom! Tako da i dalje tvrdim, metroseksualci, su samo sinonim (za kojim nema potrebe) za homoseksualce! Wink

_________________


 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne u potpunosti ali samo delimično...mada ni ja nisam siguran,ali velikim delom si u pravu.E sto nema neka kampanja koja bi to sprečila....?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Da li muskarci koriste kozmetiku? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon