www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarci koriste kozmetiku?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ne kaze da ne treba da se koristi dezodorans,ili gel za brijanje...parfem...poenta je u malo grubljoj kozmetici,sto sam vec naveo u prethodnim postovima

 
anydjovani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja znam dosta njih koji koriste pudere i razne kremice, tako da mi je to postalo normalno...ali jedino sto mi svidja je to sto se neki farbaju...nekako mi ne ide Confused

greska! ne svidja mi se farbanje

[Edit by Mala_Zvezdica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

zato sam ti spojila poruke
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne!? ako koristi kremu za lice zato sto ima problematicnu kozu, to ne znaci da je gej!!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ono najneophodnije da bi bio cist uredan...
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je momci normalno, to je onaj tip muskaraca koji vole da lepo izgledaju i da paze o sebe!
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadam se samo da ne koriste dekorativnu.... Laughing
 
nikiv1984
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2005
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da koristimo! Pa ne zivimo u srednjem veku, zaboga!
 
mujcin_18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 18
Mesto: visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kaka sminka ba zaboravite to hehe
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Naravno da koristimo! Pa ne zivimo u srednjem veku, zaboga!

Procitaj prethodna izlaganja pa ces shvatiti o cemu pricamo,da li je i nakon citanja tvoje misljenje isto??
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: k Na vrh strane Na dno strane

ja ne koristim
 
tetak555
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 68
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmmmmm pa ima svakakvih tipova, mada se kod nas to odma vezuje za p.ede.rluke , al svakom licu i tijelu pa i muskom nekada treba odredzena njega
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

licno ne koristim mnogo...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Da li muskarci koriste kozmetiku? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon