www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brokeback Mountain
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
aksiomoer
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Brokeback Mountain Na vrh strane Na dno strane

Jeste li gledali film, pored toga sto je malo neuobicajena tematika u globalnoj kinematografiji, film me odusevio, zaista..


_________________
Samo opusteno...
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam,jer mi to forsiranje gay tematike vec pomalo ide na zivce.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
aksiomoer
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a gdje se to jos forsira gay tematika?
Mislim da si u zabludi, nisi ni odgledala film a vec sudis o njemu.
Radnja se desava u vrijeme kada je biti gay bilo veoma neuobicajeno u USA, i ne bavi se socijalnim pitanjem dvije osobe, vec o cistim emocijama, mogucnostima, zivotu..
Prvo skoci pa reci hop Wink

_________________
Samo opusteno...
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ga sigurno necu gledati. cak i ako je veoma dobar i vrijedan gledanja meni su se vec zgadile sve price i reklame oko toga.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja cu ga sigurno pogledati cim dodje u bg

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
blisky2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ga treba pogledati, bez obzira sto obradjuje tematiku koju ne volim.

Blisky
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako mi je ta tematika vise preko glave....pogledala sam film....i bas zbog tematike mi se ne svidja....cisto personalno misljenje.....za mene ce kauboji uvek biti maco tipovi....zato mi se ovo ne svidja....ali ukus je personalna stvar....pa pogledajte i sami procenite.... Confused

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
oduzeo si mi temu, ali drago mi je vidjeti da ju je netko ipak otvorio! Wink

jedva sam cekala da pogledam film i sinoc je napokon stigao u nasa kina i moram priznati da se nisam ni malo razocarala--film mi je stvarno super! (obicno kad mi se nesto jako svidi nemam bas obicaj o tome previse pricati--jos sam pod dojmom, Very Happy ) opasno razmisljam da ga odem i danas pogledati! svakako bi ga preporucila svima da ga vide, pa cak i homofobicnim osobama, jer mislim da je krajnje vrijeme da uvide da su takve stvari sasvim normalne!
ciao! Very Happy

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledacu ga sigurno....i cula sam pozitivne komentare

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aksiomoer je napisao/la sledeće:
a gdje se to jos forsira gay tematika?
Mislim da si u zabludi, nisi ni odgledala film a vec sudis o njemu.
Radnja se desava u vrijeme kada je biti gay bilo veoma neuobicajeno u USA, i ne bavi se socijalnim pitanjem dvije osobe, vec o cistim emocijama, mogucnostima, zivotu..
Prvo skoci pa reci hop Wink


Poenta filma je stvaranje javnog mnjenja koje prihvata gay licnosti, nemam nista protiv njih ali je meni to ipak jako neprirodno.
Svrha postojanja svih nas je da nastavimo svoju vrstu.... stvaranje potomstva je osnovno zivotno pravilo!
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Brokeback Mountain Na vrh strane Na dno strane

Sinoc sam bila u bioskopu i gledala ovaj film...
Epska ljubavna prica o dozivotnoj vezi dvojice kauboja,smestana u americki Wyoming 1960-ih.Cutljivi rancer Enis Del MAr i rodeo kauboj Dzek Twist upoznaju se u leto 1963,kada se zaposle na planini Brokeback gde cuvaju ovce.60-tih godina proslog veka u Texasu drzalo se do maco kaubojske tradicije,a okolina nije imala previse razumevanja za one koji su odstupali od tih obicaja i normi.Slucajni susret dvojice mladica preraste uneocekivano u ljubanu vezu koja ce potrajati dvadeset godina i koju moraju da skrivaju od okoline.
Ukratko o tome se radi u filmu.
Meni su jos uvek utisci pomesani i ne bas jasno definisani,zanima me kako se vama cini ovaj film?
E da film je nominovan za oskara ove godine u osam kategorija,a osvojio je tri najbolji scenarijo,najbolja rezija i najboljia muzika
Igraju Heath Leger i Jake Gyllenhaal

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pretpostavljam kakvi ce ovde biti komentari....kao i u slicnim temama...
pa da pocnem....
meni se film svidja, Ang Li je zasluzeno dobio Oskara za reziju jer je verodostojno prikazao nesto sto se desavalo, i jos uvek se desava iako svi beze od toga.....
nije to samo ljubavna prica dvojice mladica, to je velika povezanost dve osobe uopsteno, i ni vreme ni zivotne situacije ih nisu omele da zadrze nesto neraskidivo, nesto samo njihovo..

Jake je po meni odlicno odigrao ulogu, malo mi se manje svidja Heath, ali nema veze..

sve u svemu, pozitivna kritika, s moje strane iako sam se trudila da se ne raspisem , pogresno bi me razumeli

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Brokeback Mountain Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon