www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brokeback Mountain
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim film u tom smislu sa gay

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i posle par godina, jos uvek tvrdim da je film koji ostaje u secanju


zaista fenomenalan film

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam narocito odusevljena, tema jeste interesantna, ali mi nisu bili dovoljno ubedljivi....Trebalo je tu ubaciti malo vise strasti i dubljih razgovora...

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o pokojniku sve najbolje Wink

mada slazem se da je Heath Ledger bio malo tunjav u toj ulozi

ali mi i dalje ne umanjuje utisak

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odličan,gledala sam ga letos,i baš je ostavio utisak na mene.

Mada iskreno rečeno,možda ga i ne bih gledala da nije glumio jedan od mojih omiljenijih glumaca Hit Ledžer(fenomenalan u toj ulozi Smile )

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 18, 2010 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrena da budem, meni je film bio jako dosadan. Uopšte nije u pitanju gay tematika, niti mi je to kroz cijelo vrijeme filma smetalo, nego mi je jednostavno bio poprilično dosadan, možda s toga što i inače ne gledam niti volim ljubavne filmove, a ovo jeste jedan takav, ma šta govorili, jer u pitanju je duboka emocionalna i fizička veza dva muškarca, koja se proteže kroz godine i kroz cio njihov život, sve do samog kraja jednog od njih.
Nešto mi je falilo u tom filmu, neka je dosada cijelo vrijeme vladala i premda sam ga, skoro kao svaki drugi film pogledala i drugi put, nije mi promijenilo prvobitno mišnjenje...jednostavno mi je dosadan i gotovo. Pa i Hit Ledžer mi je promašio ulogu i nije ju ostvario onako kako sam ja to očekivala od njega.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Brokeback Mountain Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon