www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Horori - Originalna zabava ili kalup?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravi horori više i ne postoje....izumreli su....
nekada su se pravili veoma dobri...sada su to sve sami trileri ....
ili pak naučna fantastika-...



_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ubode se ponekad i neki dobra horor. Preporucujem da odledate film HOSTEL, ima par dobrih scena

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
paparazzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 44
Mesto: Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sam ljubitelj horor filmova.
Međutim nekad susnimani pravi horor filmovi bez neke naučne fantastike.
Hičkokovi filmovi su "preteča" horora i sadšnji reditelji bi mogli da se ugledaju na njegov rad.
Izdvojiću : Exorcist i Saw (može i Saw II)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih sela da odgledam horor-taman da mi neko plati! Ocaj! Meni to nisu horoi, vec komedije! Uzas! Rolling Eyes

_________________


 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...tacno je da se vecina horora uklapa u neki od klisea tipa - vampir (Dracula, Van Helsing, Blade...) ili psihoticni ubica (Halloween, Friday The 13th, A Nightmare on Elm Street, ...)

...mada odredjene svezine postoje, u vidu sada novije produkcija realnog i eksplicitnog prikazivanja kasapljenja (Saw, Hostel, Wrong Turn...) sto je moramo priznati dalo odredjenu svezinu ovom zanru. ne kazem da se ovi filmovi ne uklapaju u neki od ona prethodna dva klisea, ali svezina koju su uneli je ipak nezanemarljiva jer se pored jedne doze realizma, kroz filmove provlaci i mala doza humora, seksa, trilera, ...

...takodje tu je i sve zastupljenija japanska horor produkcija cije filmove mozemo videti u vecini Hollywood-ovih remake-ova (The Ring, The Grudge, One Missed Call) koja donosi neku novu dimenziju znacenju horora sa akcentom na zvuku...

...sve u svemu, dosta se napredovalo od vremena Halloween-a do npr. Hostela cija je tematika ipak slicna, sto zbog boljih vizuelnih efekata, sto zbog sve veceg stavljanja akcenta na zvuk (jer bilo koliko strasni horor film da pustite i na tv-u ukljucite mute imace te osecaj da gledate dokumentarac, ali bez preterivanja)...
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam sinoc film "Isijavanje" ,kao Muz i zena i njihov mali sin , odu preko zime 5 mjedeci da cuvaju hotel "Vidikovac" , i ovaj muz rece mozgu dovodjenja posle 2-3 mjeseca i krece da ih poubija Mr. Green

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obožavam da gledam horor filmove, i kako ih duže gledam polako mi postaju smešni... zašto? pa zato jer su postali predvidivi, tačno se može predpostaviti kad će se šta desiti... kad će ko iskočiti iz mraka, ili iz žbuna, ili pasti sa drveta... mada bez obzira na ovo nađe se i poneki dobar horor koji unese jezu u kosti...

_________________
~Duo de la muerte~
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je sve jedno te isto samo prekrajaju pricu i malo promene likove inače je sve isto nema više kvalitetnih filmova

_________________
NO COMENT
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim nikako horore da gledam
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su horrori glupi filmovi. Fabula je skoro uvijek ista, priče su jadne a efekti su mentol-produkti. Kraj takvih filmova i ne čudi me sve ovo što se dešava po svijetu.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim horor filmove....nisu mi strasni...glupavi su mi Razz

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stariji filmovi vise imaju psiholosko dejstvo na gledaoce, sto je po meni bolje, dok ovi danasnji gadjaju pravo u ... stomak! Filmovi poput Hostela 2, kec donekle moze da se sazvace ili pomenutog Pogresnog skretanja 2 su potpuno bolesni i izopaceni - secenje ljudi kosom za kosenje ili mlevenje ljudi u masinama za meso, kao i pijenje njihove krvi dok kamera ne skrece "pogled" i daje vam da u takvim scenama "potpuno uzivate" ... F U J !!! Volim vise da se isprepadam posteno, nego da mi se uz horor film javi osecaj da cu se ispo...cati po sali ili sobi!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Horori - Originalna zabava ili kalup? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon