www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc oko programa Opera 8.5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Pomoc oko programa Opera 8.5 Na vrh strane Na dno strane

Koristim Operu 8.5 za pristupanje internet stranicama. Imam instaliranu Javu na racunaru, ali browser je ne vidi, kaze da nije instalirana, i ne moze da prikazuje Java aplete.
Da li neko zna sta bi trebalo da uradim?


 
nesa_gajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da reinstaliras operu. Ako to ne uspe instaliraj neku stariju operu. na primer 7.52 ona u sebi ima integrisanu javu koju kad instaliras radice sigurno.
 
gagarin99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 64
Mesto: N.Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas vec Operu 9.0. Ubaci je umesto 8.5 i pogledaj da nisi mozda nekim tweekerom iskljucio Javu.
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I moj ti je prijedlog ta deinstaliras operu pa ponovo instaliras jednu noviju ili stariju verziju.
Inace ako ti nije bas potreba da koristis operu, instaliraj mozilla firefox, odlican je
 
massta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 7
Mesto: CZ

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam ja sta da uradis izbrisi Operu i instaliraj Mozzilu FF i problem je resen!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
lazarevic2006
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 12
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

massta je napisao/la sledeće:
Znam ja sta da uradis izbrisi Operu i instaliraj Mozzilu FF i problem je resen!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


pravo idgovor i pravo reshenje....mozzila je fantastican program
 
Doktor
~Sanjicino*slculence~
~Sanjicino*slculence~



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 4264
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slazem se bas sa tvojim misljenjem. Ja ipak mislim da Mozzila ne moze ni blizu da se meri sa Operom (verzija 7.5). Kod Mozzile treba paziti da se instalira neka od novijih verzija posto u 90% slucajeva starije verzije imaju neki maliciozan kod - spy. Na to je upozoravao i sam proizvodjac posto je neko od njihovih programera namerno integrisao spy u nekoliko starijih verzija. O tome se na siroko pisalo na internetu ali verujem da to nije slucaj sa poslednje 2-3 verzije posto je doticni najuren iz kompanije.

_________________
~*~Vojim svoje srculence najvise na svetu ~*~ :322:

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Firefox je open source, tako da ta tvoja tvrdnja da on sadrzi zlonameran kod je malo verovatna jer svako moze da pogleda njegov kod i sam da se uveri da u njemu nema nista, za razliku od Opere i ostalih closed source browser-a u kojima samo kompanija zna sta se nalazi.

_________________
 
popsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Firefox je znacajno bolji od opere ukoliko brzina znaci bolljitak.
Ja sam dugo vremena koristio operu ali u poslednja dva meseca koristim mozilu i nemam nameru da je menjam.
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim mozillu ima dugo, i nikad nisam imao problem pa to što se misli o tom spy, neznam koliko je toćno, možda je to više napuvano, jer je konkurencija tu velika, al to je firma jaka, nebi reko da bi onito dopustili
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba da instaliras Opera 9.10 i novu versije Java.Ja nikada ne mam problema s Operom,skini ja iz Opera domaca stranica.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Pomoc oko programa Opera 8.5 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon