www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexy rublje? ;)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
stickmaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Apr 2004
Poruke: 56
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino sto mora je da bude crn, ne volim devojke sa belim donjim vesom, tangice pozeljne!!! Very Happy

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, uzivam u tome! Halteri su obavezan deo moje garderobe zimi! Nikada, ne nosim normalne gacice! Uvek i samo tanga, ponekad mogu da obucem one polu-bokserice(na pola gooze), ali to samo za spavanje, ili kad se setam po kuci, samo to i muzevljeva potkosulja! Obozavam i imam dosta bodija (ono iz jednog dela, sto se zakopcava na cudnom mestu Very Happy ), koje zimi svakodnevno nosim, nebitno sta imala preko! I to je naravno, uvek tanga i brus cipkani, spojeni tilom! To obozavam! Moj muz, kad me vidi u tome i sa halterima-odlepi covek! Embarassed
Zaboravih da pomenem moje til/cipkane spavacice, koje su perverzija dobre! Very Happy Njih isto obozavam i kupujem u nenormalnom broju. Sto kaze moj dragi, ne mogu ni da stignem da ih sve obucem, ali kako mi se neka svidi-mora da se doda postojecoj kolekciji. Very Happy Ja sam za to nenormalna i sve bih pare dala na ves. Obozavam te sitnicice Very Happy i ne ustrucavam se da dam pare za to!

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Sre Avg 30, 2006 3:39 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja umirem za halterima. ujedao bih..grizao..poludim choveche...ahh kako sam proklet Rolling Eyes

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
DJ_IGGY
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 300
Mesto: ...u njenom srcu... VS

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da me pali DA!!!! a da li nosim... vrlo retko!!!

_________________
Volim plavo, makar i ofarbano!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa volin nosit crni čipkast veš i haltere kad svom momku tu noć želin bit izazovna Laughing
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@vilo daj sliku da vidim hehe Wink

Ma ja volim kad zenske nosi lep ves palim se na to Smile
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam jednostavno seksi ves...i previse toga i imam..
volim da ga nosim jer se osecam izazovno...naravno je lepo iznenadit momka s tim

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
a umirem za halterima. ujedao bih..grizao..poludim choveche...ahh


Evo sve je receno =)

-Obozavam ih

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da upravo tako.to je bas seksi.uh

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Itekako je lepo kad devojka ima sexy ves i jos ako je kombinacija crveno-crno...uhhhh
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da nosim sexy ves jer se u njemu osecam vise izazovno a znam i kako deluje na moju ljubav...halteri,carapice,cipka,saten,svila..samo da je sexy :hesitantdevil: :hesitantdevil: zar ovo ne izgleda mmmm
 
acafaca1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 15

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marinino rublje je seksi bilo sta da obuce

_________________
aradjanski
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sexy rublje? ;) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon