www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kosa kao odraz licnosti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim vidjeti čistu i urednu kosu..nema mi ništa gore kao vidjeti /pogotovo kod muškaraca danas/ dugu kosu neirednu , raščupanu i uljepljenu.
Mislim katastrofa živa..ja kad vidim pojedine s takvom kosom mogla bih da povratim od muke..a s merakom bih ih ošišala na nulu.



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
ercegb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Apr 2006
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bas nesto nisam uspela da pronadjem sebe Sad
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kosa pocesljana na desnu stranu je znak da mozda previse razmisljate srcem i trebalo bi da ukljucite razum jer vas to moze spasiti mnogih neprijatnih situacija iz kojih izadjete povrijedjeni.



uhhhhh ima istine...ima istine...a jos ono za svetlu...ma ima istine Wink

_________________
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mozda i ima malo istine u ovome ali se ja nisam prnosla. A sto se tice izgleda kose, to mi je jako bitno i mislim da bi zene trebale da vode vise racuna o tome
 
Nutella-girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 12

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadovoljna sam svojom kosom....
Imam svoj frizterski salon..Pa laske je.... Embarassed

_________________
Vasa Nutty Wink
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
duga, ravna i tamna kosa ukazuje na osobu koja se pridrzava pravila i plasi se promjena.



Bas naprotiv,ja se ne pridrzavam pravila uvek i nikako se ne plasim promena.Bas tezim ka njima! Smile

_________________

 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Re: Kosa kao odraz licnosti Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:

Duga i svijetla kosa asocira na osobe koje zele naglasiti seksipilnost i znaju se sluziti njom na putu prema svom cilju.

Kosa pocesljana na desnu stranu je znak da mozda previse razmisljate srcem i trebalo bi da ukljucite razum jer vas to moze spasiti mnogih neprijatnih situacija iz kojih izadjete povrijedjeni.

i sta kazete na sve ovo drage moje curice???


hm....ima istine...posebno u ovom drugom delu koji me u potpunosti opisuje!!!!!!! :nemapojma: :nemapojma:

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Re: Kosa kao odraz licnosti Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Kosa pocesljana na desnu stranu je znak da mozda previse razmisljate srcem i trebalo bi da ukljucite razum jer vas to moze spasiti mnogih neprijatnih situacija iz kojih izadjete povrijedjeni.

i sta kazete na sve ovo drage moje curice???


Ima istine, uvek idem srcem, retko kada razumom... Zato i jesam bila toliko puta povredjena... Mada, nisam znala da se to može videti i po frizuri Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cist promasaj.... I ti naucnici su ludi, mada nekome i pogode...

Mene ne da su promasili...
A sta sa onima koje nekad imaju razdeljek na sredini, pa na levoj strani, pa na desnoj.... zavisno od raspolozenja?

A sta sa talasastom kosom?

Znate onu tvrdnju da dugokose devojke koje izadju iz neke veze jako povredjene, odu, osisaju se i to znaci da su nesamostalne i da jako zavis eod muskaraca?????

Meni je ovo cista glupost, a sada ako se neko pronalazi ovde, svaki joj dao, brate....

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije kosa odraz lisnosti,vec osobina...ha da kosa samo cino covjeka onim sto je=)
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tumacenja mi se jako dopadaju. Kosa je mnogo vazna i olicenje je odredjene osobe.
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja kosa je svijetla i duga....ravna....iskreno volim izgledat seksipilno, nikad se ne bih mogla zamisliti s kratkom kosom jer kosa je ipak neki odraz ženstvenosti...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Kosa kao odraz licnosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon