www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pravopis
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 18, 2014 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravopis mi je posle osnovne postao slabija strana-a lično mislim da je mnogo bitnije šta je napisano, nego kako je napisano.
U srednjoj školi mislim da su mi tolerisane neke pravopisne greške, jer sam zaista umeo da napišem dobre sastave i bio u tome jedan od najboljih u odeljenju.
Na faksu mi pravopis niko nije ni gledao. Bilo je bitno da li znaš odgovor na pitanje ili ne


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2014 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzaba sve to sto si napisao, ako nije citljivo, pa opet dolazimo do toga da je pravopis itekako bitan. Greske nastavnika i profesora su upravo u tome sto tolerisu takve stvari i postajemo sve nepismenija nacija. Danas/sutra dobijes diplomu nekog lakrdija fakulteta, jer uglavnom na takvom te ne usmeravaju na greske i nadjes se u drustvu gde ce te svi gledati sa podsmehom, klimati glavom i misliti u sebi vidi ovu budalu. Verujem da koliko je bitno sta je napisano - toliko je bitno i kako je napisano, jer upravo to dvoje cini jednu neraskidivu celinu, odnosno bez te relacije to ne bi bio ispunjen zadatak Smile

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Pravopis Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon