www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

AdryR zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja sam pogledao jos jednom o ja sam samo nasao ovu pesmu istu koju i Juga Rolling Eyes

Sigurna da je naziv pesme taj ?


 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
evo upravo sam provjerila u lyrics sekciji i malo po 'netu!
pjesma koju ste mi stavlil se zove 'da li znas' (koja mi se btw takodjer svidja), a ovo su rijeci od pjesme koju sam trazila, tj. 'do tebe mi je stalo':

DO TEBE MI JE STALO

Mislis tek tako uci ces u zivot moj
Zguzvati ovo srce kao da je od papira
Pravis se da veca si barem za broj
Od svega sto ti mogu dati

Sjeti se toga kad se budes pitala (x3)
Dal' me to miluje il' pjesme mi po kosi svira
Kad jednom budes u mom oku citala
Nenapisane stihove samo za nas!!

Koda se nebo otvori (x3)
Kad kazes da smo isti svi
Hej ti, vjeruj mi bar malo

Znam bit ce sve drugacije (x3)
Jer meni niste iste sve
Ne-ne, do tebe mi je stalo!

i to je sve sto ja znam o ovoj temi! ako ju ne mozete pronaci, nema veza, ali barem promijenite naziv pjesme da ne bude konfuzije ubuduce! Smile
ciao!

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AdryR je napisao/la sledeće:
alan hrzica--pogodila me sudbina


Jos jednom, veoma dobar izbor! Wink
Pesmu skoro niko ne zna, a meni se album jako dopada, jedina ispravka, nije bas stara stvar nego iz 2004. godine! Very Happy

Pesma ti je u muzickim zeljama.

Btw. sad cu da vidim za SMS! Wink
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:

Jos jednom, veoma dobar izbor! Wink
Pesmu skoro niko ne zna, a meni se album jako dopada, jedina ispravka, nije bas stara stvar nego iz 2004. godine! Very Happy


znam, znam...zato sam napisala relativno stara, jer meni je to vec pomalo staro! bas kao i la tortura (shakira) za koju sam se danas sokirala kad sam saznala da je jos uvijek na nekim ljestvicama i to na dosta visokom mjestu! uzas! people, move on! Wink

malo, malo se uhvatim kako pjevam tu pjesmu... hrzicu, naravno!

thnx a lot! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh sad... skidao sam pesmu po pesmu da vidim koja li je ta sto ti razis, i na kraju sam skupio ceo taj album... Rolling Eyes

No, stavio sam ga sad na sajt, pa ako ti se da i imas dovoljno kredita, skini ceo album i tvoja zeljena pesma mora da bude medju tim 10 pesama, jer je to jedini album valjda koji su izdali?! Rolling Eyes

Drugacije vala i ja ne znam vise sta da radim! Very Happy

Btw. Albumi 2005 pa slovo S i tamo ima malim slovima SMS 2005! Wink
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
Ajme, you're so sweet! :95: Wink

puno Vam hvala na trudu, jer jednostavno ste mogli reci: ''nemamo tu pjesmu''! thank you so very much! Very Happy
u rock!!!

posto sam vas dovoljno namucila za jednu vece, well--relax, danas nemam nikakvih muzickih zelja! Wink

:124:

ciao! Very Happy

P.S. ono je stvarno napisano malim slovima, jedva sam nasla, well, ipak ja nosim cvike! Wink thnx!

!!!samo da vas obavjestim da su u SMS 2005 downloadu zamjenjene pjesme 07-Do tebe mi je stalo i 08-Da li znas? sto je i razlog zasto jucer niste mogli pronaci odgovarajucu pjesmu!!!

btw, album je iz 2002. godine! Wink

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AdryR je napisao/la sledeće:
Hi!
Ajme, you're so sweet! :95: Wink


Thx! Embarassed
Postidela si me! Razz

Citat:
puno Vam hvala na trudu, jer jednostavno ste mogli reci: ''nemamo tu pjesmu''! thank you so very much! Very Happy


Ako znam da imam mogucnost da nadjem pesmu, nacicu je! Wink

Citat:
btw, album je iz 2002. godine! Wink


Eto vidis, ja sam to tako nasao i skinuo, i tako je pisalo, da je iz 2005. godine a i redosled pesama sam original tako preuzeo?! Confused

Nije greska do mene! Very Happy
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:

Postidela si me! Razz


Well, that's what I do! Mr. Green Wink


Jugović je napisao/la sledeće:
Nije greska do mene! Very Happy


ma, brate mili, nisam ni na tren pomislila da je Vasa/tvoja krivnja! relax!
u do a great job! I'm satisfied, and let me tell you smth...it's a hell of a job...hard, sweaty job... to satisfy me! Wink Twisted Evil

ciao! Smile

P.S. ajme, tako mi je drago da ste popravili server, jer nisam pojma imala koliko mi nedostaje ovaj site! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi, guys!

evo i mene! Smile

brat me zamolio da mu pronadjem: Milanko--Srce u vatru, ali s obzirom na moje sposobnosti to nije bilo moguce Mr. Green , pa bih ja taj posao prepustila vama! moze? Embarassed please?! [-o< ...thnx! Very Happy pretrazila sam cijeli site, ali nisam nista nasla, no dobro znamo da sam se i prije zabunila, tako da se unaprijed ispricavam! sorry!

thnx a lot! Very Happy
ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u Muzickim Zeljama

KLIKNI OVDE i obraduj brata. Wink
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
ajme, thnx a lot! Very Happy vasa brzina me svaki put iznova iznenadi, u pozitivnom smislu, naravo! Very Happy

ComiX je napisao/la sledeće:
... i obraduj brata.


vjeruj te mi, trebat ce mu, jer netko mu je sinoc drpio mobitel dok je bio vanka! Sad i sigurna sam da Vam je veoma zahvalan! Very Happy

ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi, guys!

evo mene opet..mene i zelje moga brata! Mr. Green

downloadirala sam novi album sanje maletic 2006--noc u mojoj sobi, no primjetila sam da nedostaje jedna pjesma! zapravo, radi se o bonus pjesmi: s vremena na vreme! znam da mnogo trazim, ali da li biste ju mogli nabaviti! please?! [-o< pretty please?!

thnx a lot! Very Happy

ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> AdryR zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon