www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji ste predmet u skoli voleli a koji ne???
Strana 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2004 7:33 pm    Naslov poruke: Koji ste predmet u skoli voleli a koji ne??? Na vrh strane Na dno strane

Ajde da vas malo podsetim na skolske dane...sta ste voleli da ucite a sta ne ili koja vam je bila najbolja i najlosija ocena...
Meni je najdraza bila psihologija..naravno imala petice a najgora matematika jedva trojka...ubijala mi prosek za vukovca...i dan danas je mrzim...



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2004 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fiziku i matematiku sam mrzela,a najvise volela geografiju,biologiju i srpski Very Happy

_________________
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2004 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavao sam i danas obozavam geografiju.........mrzeo sam matematiku,fiziku,hemiju..... Mr. Green

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2004 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matematiku, fiziku, srpski i tehnico sam najvise voleo od predmeta, a mrzeo biologiju, hemiju, geografiju.

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela sam fizicko(dobijala sam svake nedelje menstruaciju i nisam morala da idem na casove) a mrzela sam geografiju jer me nastavnok stalno tukao...neznalica sam pa je morao covek Wink
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nisam volela fiziku,a volela najvise i imala 5 iz krivicnog prava.... Wink

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
MACVANIN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 421

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li mislimo na isto ali da li je škola ono kada kažu matiš a ti kontaš koliko para imaš od džeparca, fizičko beži sa časa, hemija adrenalin za školskom iz susednog, fizika polomiti dripca što maloj ne da mira, srpski objasniti klipanu da je cupi moja, engleski ne razume srpski, odmor najposećeniji deo nastave svi se sjate da čuju novo gradivo...

_________________
Poljupce je čak iz Luvra slala Šapcu Mona Liza, noćni život na Balkanu bio je ko sred Pariza...
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kad bolje razmislim nikako skolu nisam volela zato sam i ovako prirodno glOOpa.. Mr. Green
sta ces valja se i to znati Wink
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzeo sam matematiku , srpski , istoriju , menetarnu ekonomiju , osnovnu ekonomiju , poslovnu ekonomiju , racunovodstvo
voleo sam engleski (vise zbog lepe mlade profesorke) , informatiku i geografiju
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istorija,Srpski,Tehnicko crtanje,a nisam bas volela Marksizam

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 13, 2004 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u skoli bila pravi djavo!Pogotovo u Osnovnoj!
Profani su dobijali ospice od mene,iako sam bila odlican djak,imala sam keca iz vladanja i naravno keca iz matematike,kojeg bih uvek na kraju popravljala na 2 ili 3!
Matematiku sam mrzela (ma ni dan danas je bas ne volim),ali matematicarku sam obozavala.
Ta zena je imala tako nekako blesav naglasak da sam se ja na casovima zanimala hvatanjem njenih bisera..A imala ih je.Tadasnje sveske iz matisa su mi bile ispisane njenim biserima i govorima o lepom ponasanju i slicno.Uglavnom sa svime sto nema veze sa matematikom.
Znala sam cesto na odmoru da skupim drustvo i da imitiram matematicarku.
Hemiju nisam bas gotivila,a ni hemicarku koja je bas bila antipatican lik do maximuma!

Predmet koji sam obozavala vise od svega bio je srpski!Razredna mi je bas predavala srpski i zena je bila do maximuma super!!!Verujem da je isto tako i danas super razredna nekim novim klincima..Smile!
Pored srpskog obozavala sam naravno fizicko pa cak i onda kada mi profesori nisu davali da igram fudbal.Secam se da sam jednom bila toliko ljuta na profesora da sam ga gadjala Medicinkom,on se izmakao,a ja pogodila profu tehnickog obrazovanja Acu (ili Todu Elektrodu kako smo ga zvali)!
Isto tako sam gotivila istoriju,engleski i geografiju...

Pozdravce!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 04, 2004 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa srpski-kada smo radili knjizevnost-mrzim gramatiku i ono" bez po ruke ide nam od muke".
engleski i pored silne gramatike sto je i englez zaboravio,fizicko,veliki odmor i kraj nastave,biologiju,geografiju i muzicko.
Dok je na fizici bilo najjace zezanje.a u serdnjoj na srpskom i engleskom,ma u srednjoj je u stvari na svim predmetima osim na mati i osnovama zeleznickog saobracaja(bilo ali ne kao kod drugih).

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koji ste predmet u skoli voleli a koji ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  sledeća
Strana 1 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon