www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko cesto dolazite u domovinu?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa za Bajram i novu godinu sam bio

 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zoka_balkan je napisao/la sledeće:
Ja putujem sto cesce mogu...obozavam da putujem a pogotovo kad se putuje za Srbiju..prva sam spremna u tom slucaju Laughing Znaci ...idem za zimski,letnji,uskrsnji..raspust..ali obilazim i svadbe Very Happy


zoka, gdje zivis u Minhenu, da nisi na Obersendling-u?

ANEX

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
pisac1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 70

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 7
Mesto: melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:04 am    Naslov poruke: dolazim Na vrh strane Na dno strane

bio sam ovog ljete prvi put nakon 30 godina i dolazim iduce ljeto \Very Happy/
 
GREH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti to cisto iz radoznalosti ili postoji neka poenta ovog topika?

Ja ne idem toliko cesto, leti i eventualno ponekad zimi... Uzelim se naravno domovine, prija mi dok sam u Beogradu, ali i ne preterujem. Ne mogu sebi da priustim toliko da se setkam non stop dole, gore, s obzirom da sam tip koji izuzetno voli da putuje i da "vidi svet" (kako kod nas kazu). Umereno profitiram, odem dole na kratko, pa potom i negde drugde (Grcka, Spanija, Italija, Turska, Engleska...). Vredi videti i nesto drugo osim Srbije! Wink Smile
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam za novu god...tj od 29 dec do 14 januara...bilo extra :wink:uglavnom idem stalno leti a i eto sad bila za novu god posle 2001...
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GREH je napisao/la sledeće:
Ti to cisto iz radoznalosti ili postoji neka poenta ovog topika?
Smile


Cisto onako me zanimalo koliko cesto ko dolazi u domovinu. Vecina onih koji su rodjeni ili koji borave duze vrijeme u Dijaspori ne dolaze tako cesto... Zaboravit ce na domovinu... Embarassed

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
dushi333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 75
Mesto: Tetovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: uvjek sam tu Na vrh strane Na dno strane

ja sam tu uvjek u domovini

_________________
vatra je u suncu al zemlja je ta koja gori,oci se zaljube a srce je to koja pati....
 
fafafalu
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u RS-koj po 4 puta godisnje.
Evo juce sam se vratio iz RS-e i mozete misliti kako mi je gadno sada,nisam bas za nista.
Nadam se da cu se veceras dobro napiti da zaboravim gdje zivim Very Happy
 
LoveStoned
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 12 Jul 2007
Poruke: 4

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na lijeto i zimi za novu godinu Very Happy
 
buddahas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 3

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar dan, novi sam ovde. Nisam ni jednom otisao nazad u Srbiju od kada sam otisao 1992 godine.

Ok, koji je ovo sajt? Smile
 
DonaldBGD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3-4 puta godisnje, mada razmisljam da smanjim dolaske ... nesto me sve smara u Beogradu Sad
 
bih_s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Sep 2007
Poruke: 5
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2 puta godisnje Cool za vaskrs i ljeti Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Koliko cesto dolazite u domovinu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon