www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ubrzavanje interneta
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Ubrzavanje interneta Na vrh strane Na dno strane

Znali neko kako se moze ubrzati Internet konekcija, preko nekog programa







Ajde javite mi ako znate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz?


 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Procitaj pravilnik
2. Ovo nema nikakve veze sa virusima, selim u internet
3. Nemoze nista da ti ubrza internet tako da se to bas oseti, jer kod svake vrste konekcije brzina je ogranicena, i nemoze brze nego sto moze.
4. Ako bas hoces tako nesto, pogledaj ovde:
http://www.google.com/search?hl=en&q=speed+up+internet&btnG=Google+Search

_________________
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 12:36 am    Naslov poruke: hvala Na vrh strane Na dno strane

hvala za link evo sad ga isprobavam
 
msurovy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88
Mesto: Backi Petrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

www.neobee.net

program neobee speedy v2.0
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedan program ne moze da ubrza konekciju jer ona zavisi iskljucivo od servera i vrste vase konekcije a ne od ne znam ni ja kakvih programa i tako dalje...
Tako da programi tipa DAP, Flesh Get i tako dalje ne ubrzavaju skidanje programa, ne skidaju ga vecim protokom nego pretraze dal ima jos negde isti taj fajl na internetu i ako ga nadju skidaju ga s 2 ili vise razlicitih servera i tako ne cepaju jedan koji mozda nije 100% free vec uzimaju s vise i tako samo dobijate full iskoriscenje vaseg protoka!
Poz
losmi200
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 5:18 pm    Naslov poruke: hvala Na vrh strane Na dno strane

hvala vam puno i to je tacno
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubrzajte surfovanje

Internet na steroidima

Na Internetu možete naći hrpu programa koji vam nude brže spajanje i učitavanje programa te web stranica i u pravilu gotovo nikada nisu besplatni. Svi obećavaju veliko ubrzanje bez obzira koji tip veze koristili; običan modem, ISDN vezu ili neki novi, još brži način spajanja na Internet.

Osetno ubrzanje možete postići malom ispravkom registry ključa. Pokrenite Regedit i potražite ključ koji se nalazi na sledećem mestu: HKEY_LOCAL_MACHINE - Software - Microsoft - Windows -
Current Version - Explorer - RemoteComputer - NameSpace.


Na ovome mjestu postoje dva prisutna ključa; jedan od njih je [D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0O60F5BF]. Obrišite ga. Nije potrebno ponovno pokretati računalo kako bi primietili ubrzanje koje nastaje ovom jednostavnom izmenom u Registry editoru.

Ovime ste ustvari ispravili jedan od bugova u XP Windowsima.



Podesite modem

Modem na maksimum

Spojili ste se na Internet i zadovoljni ste prikazanom brzinom, ali ipak vam se čini da je protok podataka katastrofalan.

Upotrijebili ste sve moguće trikove, "Tweak" programe i "Dial up" ubrzivače, a čini vam se da sve to negdje drugdje radi mnogo lepše. I pitate se da nije možda greška u modemu ili lošoj telefonskoj liniji.

Verovatno nije, nego je greška u premaloj brzini "port-a" na kojem modem radi. "COM port-ovima" je po defaultu brzina podešena na "9600 bps".

Otvorite Device manager ( Start - Settings - Control Panel - System - Hardware - Device Manager) kliknete na zatim na Ports, i odaberete "port" na kojem se nalazi modem. Kliknete zatim na Properties, Port settings, i promjenite Bits per second na najveću vrijednost i kliknete na "OK". Sada je brzina na kojoj "port" vrši komunikaciju puno veća i nije ograničavajući faktor.

----------------------------------

Ovaj deo teksta pozajmio sam sa strane
http://free-bj.htnet.hr/colicweb/besplatno%20podesavanje.html

Neobee ubrzivac Interneta radi samo kod Neobee korisnika, u suprotnom beskoristan je.
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Mnogo, Na vrh strane Na dno strane

Mnogo ti hvala za ovaj tutorijal, mnogo mi je pomogao a ako imam jos nesto pitacu tebe




Hvala ti mnogo!
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi jasno sta se moze iz Reg-a izmeniti da bi se povecala brzina neta, al ok...kako kazete.
Ovo za port je skroz ok i to kontam...al REG nikako...
Poz
losmi200
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: LOSMI200 Na vrh strane Na dno strane

losmi200 , probaj to za regedit to sasvim ok ja sam vec probao i jeste da mi nije mnogo ubrzao ali ipak jeste koliko toliko i odi na taj sajt koji pise on najbolji za te trikove!



pa javi sta si uradio
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Re: LOSMI200 Na vrh strane Na dno strane

patkan92 je napisao/la sledeće:
losmi200 , probaj to za regedit to sasvim ok ja sam vec probao i jeste da mi nije mnogo ubrzao ali ipak jeste koliko toliko i odi na taj sajt koji pise on najbolji za te trikove!



pa javi sta si uradio


Probacu to s REGOM bas da vidim koliko ce to ubrazati al bas ne kontam na koju foru to odradjuje...
Bio sam na sajtu tom...samo sam proshvljao, al moracu detaljno da ga pregledam.
Poz
losmi200
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na onom mestu u REGU imam samo ovaj "kljuc" {2227A280-3AEA-1069-A2DE-08002B30309D}
A to nije onaj od gore naveden i koliko vidim to je samo ubrzavanje za Explorer?
Znaci Fire Fox radi svoj posao...
Poz
losmi200
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Ubrzavanje interneta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon