www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ubrzavanje interneta
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Download acelerator ili tako nesto mada ti programi su od male pomoci

 
ststeva_ar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristimFlashGet i dosta je dobar, za download ali za ubrzavanje protoka sam koristio samo neobee speed dok sam koristio neobee,
i mogu da kazem da zaista radi, i podesavanjima mu podesis koliko da kompresuje podatke sa neta i on radi.
Radi na principu kompresovanja slika, texta..... i tako ih mnoo brze ucita, rezultati su zapanjujuci.

Ko koristi neobee neka proba, za ostale je beskoristan.


PoZdrav
 
ststeva_ar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Re: pa ja... Na vrh strane Na dno strane

patkan92 je napisao/la sledeće:
Pa ja ti ne bih preporucio Firefox jer skoro svaka novija verzija ima bugove i zato Internet Explorer je naj, naj, najbolji!

pozzz


Zasto ja koristim firefox i zadovoljan sam, ubacis extenzije i podesis ga kako tebi odgovara.

PoZ
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yo! Here I am again!

Pa nista se nije promenilo nisam bio vec ...dugo!

S'a ima novo?

Evo ja nesto da postujem:

FlashGet ne pomaze mnogo kod skidanja fajlova kao ni Download Accelerator, sve je to ista prica, ovo ono kao brze - ma jok samo programi koji presipaju iz supljeg u prazno, iz ovog u onaj fajl.

A Kada je download mislim da je FireFox tu znatno brzi od ostalih browsera, ali to nije nesto drasticno.

Sada kada sam prelistavao postove iz ove teme video sam da je neko pomenuo Neeobe Speedy, ovaj program je samo za njihove korisnike, jedino sto ima dobro je interfejs, a to da kao ubrzava 75%+ samo ken*aju!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za ubrzavanje neta postoji mnogo opcija...
evo par:
1.brisanje gore navedenog reg key-a-D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0O60F5BF-al to sluzi samo za I-Explorer da ne skenira(tj predotvara) stranicu koju hocete da otvorite pre nego vam je prikaze
2.podesite modem imate raznih programa tipa Internet speed booster koji vam brzo i lako podesavaju modem
i pod
3.u grupo polisiju opciju limit reserrvable bandwith stavite na nulu(default je 20)jer je to bendvith koji win koristi za apdejt to ccte uraditi sledecim postupkom:
start->run-u run-u kucajte:gpedit.msc->u novo otvorenom prozoru kliknite na:computer configuration->administrative template->network->QoS packet scheduler->limit reservable bandwith(dvoklikom),u novo otvorenom prozoru stavite opciju na enabled i tad ce vam se pojaviti broj 20 koji treba da promenite u o(nulu) da bi procenat koriscenja internet veze koji win odvaja za update smanjili na 0%->OK.
Naravno i u opcijama treba iskljucti win update(nije obavezno) jer on i onako skida samo gluposti a i cesto tako upadaju virusi i razni slicni risk softveri....
 
igel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neobee daje neobee speedi, ubrzava prenosenje teksta ali se prilicno oseti kod surfanja, preporucujem
 
Kiza89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 138
Mesto: Kraljevina Srbija

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Speedy u vecini slucajeva zna da pregreje modem i da ga sprzi, pa vam ne bih preporucio da se igrate sa njim

_________________
If you only look where you can't go, you will miss the riches belows you!
 
sasa_bajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:41 am    Naslov poruke: nepostoji nacin Na vrh strane Na dno strane

nepostoji nacin za ubrzavanje interneta

_________________
cao
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoje programi neznam tacno kako se zovu ali za sada ti je najbolje da deinstaliras sve anti viruse u svom compu i bice brzi sigurno

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja lično ne vidim poentu ubrzavanja interneta .. izgasi sve programe koji ti ne trebaju i eto ti ubrzavanja interneta makar malo .. ali ono što ti kompanija dadne za internet se ne može preči inače ne bih postojala granica nego bih se išlo beskonačno

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalno da oni koji imaju 5-10-20mbps ne vide poentu za ubrzavanjem... a sta da rade oni koji imaju dialup i kojima za jednu pesmu umesto 2-3 sekunde koliko vama treba, treba 30-40 minuta...

Gasenje pojedinih programa nista ne znaci, osim ako oni ne koriste internet konekciju.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ali budimo realni, ne moze se ubrzati net vise nego sto jeste. Odnosno ako imas dial-up nikada neces moci da download-ujes kao neko ko ima WiFi sa linkom od 256 kb/sek.
Jedini nacin za ubrzanje neta je naci nacin da se iskoristi maximum konekcije koja se poseduje. Znaci ne postoji nijedan program koji ce nekome omoguciti da sa modemom skida 30 kb/sek...

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Ubrzavanje interneta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon