www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zapatio sam mail virus
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Alk0s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Zapatio sam mail virus Na vrh strane Na dno strane

Redovno komp pokushava da poshalje nekog crva na razne mail adrese, kako da uklonim prokletinju zato shto ga standardni anti virusi ne vide (javljaju da nemam virus) ?

 
DjAvOlAk_cH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 63
Mesto: vevey

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci mi dali ti blokira mozda pc?? dali ti proces ode na 100%??? dacu ti ime jednog programa skini ga pa ces ga obrisati ali striktno taj program sa tim imenom koji ti ja dam jer ima programi sa slicnim imenom ali koji otvaraju portove za viruse... skinuces \\\ SpySubtract.exe /// instaliraj ga kada ga startujes stavi ga na PERFORM A FULL SCAN i onda ga startuj program ce ti sigurno naci jos mnogo mnogo virusica ili reklamica koji su ti po systemu a anti virus ih ne nalazi.. i obavezno skini kaspersky ili se javi meni da ti posaljem kaspersky i krack Wink uzivaj momcino

imas isto mozes sa SpyHunter 1.1.30 - Isto program za otklanjanje špijuna i dosadnih crva. ali nista drugo osim ova dva jer ima onih sto sam vec napomenuo da nebi bilo da ga umesto ciscenja unistis lol
 
knikola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: widi.... Na vrh strane Na dno strane

vidi kako je ime procesu koji ti igra valcer po zivcima google ga i znaces odgovor....
ako neznas kako ces da vidis ime procesa startuj task manager prebaci na processes klikni na titletab username tada ce da ti se sortiraju procesi po useru nadji sve procese pod userom na kojem se ti loginujes i googluj sve... ali izbegni iexplore.exe i explorer.exe ostalo googluj pa ces i naucit nesto ;p
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

instaliraj kis(kaspersky internet security) 6.0.299 ili kis 6.0.300 on ce ti ga sigurno obrisati

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
MariY00s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo je pitanje koji antivirus imash?
Drugo je da li radish redovno update?


Savet:Instaliraj kaspersky!
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KAV ili Norton bi trebalo da rese problem...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema oko toga koji je bolji AV vec postoji pa vas molim da ne nastavljate sa takvim komentarima. Sad pomozite coveku Smile Kao sto ljudi rekose pogledaj u procesima koji ti proces uzima najvise pa javi ovde i pre toga idi na google.com pa potrazi sta o njemu mozes saznati (tako se najbolje uci).
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Zapatio sam mail virus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon