www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*Auto-moto Klub ~Domaci.de~*
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo, lepo...drago mi je zbog tebe Smile Koje si to automobile i motore vozio?Pricaj malo, 'ajde Smile


_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Lepo, lepo...drago mi je zbog tebe Smile Koje si to automobile i motore vozio?Pricaj malo, 'ajde Smile


BMW 528i E39
Audi A4 1.9 TDi (130 ks)
BMW Z4 (2.5)
Nissan Terrano 2 (2.7 tdi)

i onda standardno u Srbiji: Lada Niva i Zastava 101 Wink Zastava je isla mnogo bolje nego sto sam ja ocekivao, ali je odlicno ocuvana. Lada Niva je propast kao i uvek, ali je za zimu bezprekoran.

Od motore sam vozio: Suzuki GSXR 750 K1 (141 ks) i Suzuki GSXR 1000 K5 (185 ks).

Bilo lepo boga mi.

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeli, ide li neko od vas uvece prema Novom Sadu. Kod nekog autoputa, nesto na "M" zovu to mesto. Uvek se trkaju i te stvari. Jedan moj drugar je bio tamo i snimao malo.

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misheluk...bio sam tamo par puta.
Staza bash i nije za drag,poshto nije bash ravna,al za krug je extra,siroka,pregledna...
Dobra ekipa,fina kolica...zezanje zagarantovano 8)

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Misheluk...bio sam tamo par puta.
Staza bash i nije za drag,poshto nije bash ravna,al za krug je extra,siroka,pregledna...
Dobra ekipa,fina kolica...zezanje zagarantovano 8)


E bas tamo! Kako sam video na snimku, ima svakakve motore i auta. Super je tamo. Bas danas sam gledao snimak, on je otisao sa njegov 320i coupe e36.

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi kakva masina Razz 110 ks, turbina radi tek od 2100 obrtaje pa na dalje, 5. brzina je na dugme. Izgleda da je ovo prvi sekvencijalac na svetu hehe.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Vidi kakva masina Razz 110 ks, turbina radi tek od 2100 obrtaje pa na dalje, 5. brzina je na dugme. Izgleda da je ovo prvi sekvencijalac na svetu hehe.

Hahaha
A koji je ovo automobil?Renault "Dijana"? Smile

_________________
Master


Poslednja prepravka: Rile_Master datum Sre Okt 04, 2006 12:51 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volvo 740 GL TD, ne ide nesto ali brate izdrzljivo kao bulduzer.

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Off topic

Cestitam rile!!! Postao si nas novi gazda. Hvala bogu neko sposoban i neko za poverenje dosao u auto-moto klub!!! :multi:

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Off topic

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Cestitam rile!!! Postao si nas novi gazda. Hvala bogu neko sposoban i neko za poverenje dosao u auto-moto klub!!! :multi:

Hvala, Vlado, majstore Smile Nisam bas gazda ali tu sam negde Smile Od sada ce te morati da budete dobri i da me slusate Twisted Evil

Salim se naravno Wink

Usput, koje je godiste onaj gore Volvo?

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On je iz 1988. Ima 300.000 km a motor ni kap ulje ne trosi niti curi.

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo morate da vidite!!!!!!!!!Samo mogu da kazem: svaka cast vozacu i hvala bogu za ABS!!

http://media.putfile.com/Near-death

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> *Auto-moto Klub ~Domaci.de~* Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  sledeća
Strana 15 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon