www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Erotska prica Domaci de...........
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 05, 2004 9:34 pm    Naslov poruke: Erotska prica Domaci de........... Na vrh strane Na dno strane

E ovako ja cu da pocnem,a vi da nastavite i nemojte da dozvolite da se prica zavrsi. Moze?Spreeeeemni? Idemo.

PS.Da bi prica bila zanimljiva,nemojmo odmah preci na stvar i bilo bi jos zanimljivije kad bi zensko pisalo u zenskom rodu,a musko u muskom.
Nadam se da ce mo lepu pricu napisati Wink



Vece je.Sedim u polu tami svoje sobe i trazim tebe i tvoje oci koje me zanese.Upoznah te davno i davno spazih pogled ta dva oka.Zelim da pobegnem u svoj svet maste,da te imam kraj sebe.....
.....Dotakla sam blago tvoju ruku,pogledao si me samo onako kako ti to umes.Nezno,zavodnicki.....Odjednom me iz misli trze zvono,zvono na vratima.Onako sva jos u mislima uputih se ka vratima,ne znajuci ko je jer nikoga ne ocekujem.Otvaram polako,dizem glavu i vidim tebe.Tebe!
Ne, ne mogu da verujem.....Uzimam te za ruku i uvodim unutra,ne progovarajuci ni jednu rec.Pogledi govore sve.Zelim te vise nego ikad.
Pripijam se uz tebe,ljubim te i skidam pokisli kaput.........



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!


Poslednja prepravka: Charmed datum Uto Nov 09, 2004 2:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...dok se tvoje telo jezi osecam kako postajemo jedna dusa a dva tela...
 
blesav_skroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 33

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...i polako mi se vrti u glavi, hvata me jeza, sve je kao...

_________________
sve su da vas pobijem...hehehe
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...kao nekada,kao u mojoj masti,pre nego je pozvonio.Skidajuci ga tako,vodim ga kroz hodnik do sobe.Pripijen uza zid sobe,nemajuci kuda vise,polako mu svlacim kosulju i ljubim ga nezno........

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
blesav_skroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 33

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2004 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...i to je bilo tako nezno da mi je od njenih poljubaca nestajalo tlo pod nogama, sve ostalo je prestalo da postoji, tu smo bili samo ona i ja...lagano sam se prepustao svim uzivanjima koje je samo taj trenutak mogao da mi priusti..."moze li ovo da traje vecno", pomislih tada i....
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2004 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spustih je na krevet. Kako me je samo divlje i poželjno ljubila, kako je u meni izazivala talase strasti kao niko do tada. Mislio sam da neću preživeti, da nije vredno zbog ničega drugog živeti sem za.......

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
blesav_skroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 33

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2004 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...makar jedan tren u narucju njenom...i tako je to uzivanje trajalo i trajalo da sam prosto osetio da cu izludeti, ali ne pozeleh ni jedne sekunde da prestane da me svojim poljupcima dovodi do ludila i da...

_________________
sve su da vas pobijem...hehehe
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2004 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neprestalno mislim na svaki trenutak....
Izludjivao me je njen pogled prepun strasti dok me je nezno grickala...
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2004 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...poceli smo se ljubiti,presao je lagano na moj vrat.Poljupci su klizili lagano...otkopcavajuci mi lanenu majcicu,ljubio me je i dalje.Tako neznim i toplim usnama.Moje srce je sve brze i brze kucalo,a on je nastavio....

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
blesav_skroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 33

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 08, 2004 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...da li ja to sanjam, prolazilo mi je kroz glavu, da li je moguce da me vrelina njenog tela dovodila do izgubljenosti, osecao sam se kao da lebdim, kao da cu se od dodira njenog istopiti ...

_________________
sve su da vas pobijem...hehehe
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 09, 2004 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i pretvoriti u vazduh. Imala je nokte sa kojima je nežno prelazila po mijim grudima i polako šarala po meni. Joj....... kako me je to izludjivalo, tako nežan dodir, poneki sitan poljubac, poneki dodir jezikom, dodir kose......oh, kako je to prijalo......

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 09, 2004 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...prijao mi je dodir njegovih usana na mojim grudima,bradavicama....ah,izludjivao me je sa tom igrom.....

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Erotska prica Domaci de........... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 1 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon