www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mojoj NAJdrazoj sekici PiNkLaDy NAJsretjniji rodjendan!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Mojoj NAJdrazoj sekici PiNkLaDy NAJsretjniji rodjendan!!! Na vrh strane Na dno strane

Da, mojoj sekici PiNkLaDy je rodjendan 16.02., ali ovo nije preuranjeno! Zelim da budem prva koja tje joj chestitati, zelim da ovime unesem lepe zelje & lepe rechi u njen zivot ranije, kako bi joj sretja uvek ranije na vrata kucala, a ona bila shirom otvorena, kao vrata nashih dusha koje smo jedna drugoj otvorile...A i zelim da pripremim teren za sutrashnji dan, da je zatrpam iznenadjenjima shto pre Smile

Najdraza moja sekiceEeEeEe, zelim ti sretjan, NAJsretjniji rodjendan :new-bday: , da si mi zdrava, sretjna, voljena, uspeshna...!!! Smile Zelim ti josh tone & tone predivnih trenutaka ispunjenih ljubavlju, mnoshtvo uspeshnih letova, da mi budesh sjajan moderator Domaceg.de, zelim ti da uvek budesh moja sekica medena, NAJmedenija :angel1: Smile , ma, sve ti NAJ, NAJ ja, sekice, zelim svakodnevno, svakominutno, svakosekundno, a ovom prilikom posebno Smile !!!

Sekice moja, svaki dan donosi ostvarenje ponekog sna, samo ga treba prepoznati, u osmehu, u pogledu, u sluchajnom dodiru...a onda se zvezde pobrinu za ostalo, kao shto to uchinishe jedne '85-te na ovaj dan...Josh jednom, happy birthday, honey!!! Smile Smile Smile

Dance, as though no one is watching,
Love, as though you've never been hurt before,
Sing, as though no one can hear you,
Work, as though you don't need money,
Live, as though heaven is on earth,
Shoot for the moon;
even if you miss it, you will land among the stars,
May your future be worthy of your dreams!


Here U R, sekice, buket pink ruza za moju PiNkLaDy Smile

I, naravno, tortica...& pitjence za zurkicu Wink !



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ


Poslednja prepravka: Annabel_Lee datum Čet Feb 16, 2006 3:21 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:wav:

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:hearts:

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iii...pink vatromet u tu chast!!!

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja da se ukljucim u pozdravima...sve najbolje zelim mojoj dragoj drugarici pinklady

_________________


Love don't let me go
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekice moja najdraza....:dvasrca:
Bas si me iznenadila...Ovo je zaista divno iznenadjenje...Ne znam kako da ti zahvalim na svemu,na svakoj lepoj reci,na svakom divnom trenutku koje smo i koje cemo jos provesti zajedno...Wink Sekice,uvek cu biti zahvalna sudbini sto sam te nasla,sto postojis,sto te imam i sto si moja sekica...Hvala ti,sekice,sto si uvek uz mene,sto delis samnom sve divne i srecne trenutke,ali isto tako si uz mene i kada zaskripi... :zagrljaj: Ja bih bila najsrecnija kada bi nam svima zivot samo lepe i divne stvari donosio i kada bi delile samo divne trenutke,ali zivot nije bas takav...on nas ponekad iskusava,stavlja nas na probu i tada dolazi onaj trenutak kada zaskripi...a u takvom trenutku si ti,sekice moja najdraza,bila uz mene i pruzila mi bezuslovnu pomoc i podrsku... :zagrljaj: sekice,zaista mi mnogo znacis,samim tim sto postojis u mom zivotu...Hvala ti,sekice jos jednom beskrajno za sve...:zagrljaj: I znaj da i ja tebi zelim sve naj,naj,naj,naj i da je svaka tvoja sreca toliko i moja...Wink A ada,sekice moja najdraza,spremaj se za zurkicu...Wink ocekujem te....Wink KISS najveciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :redlips2: :redlips2: :redlips2: I HVALA TI najveceeeeeeee za sve...Wink
:dvasrca::dvasrca:


@M@RCELLO... Hvalaaaaaaaaaaaaaaa...Wink medic je presladak...Wink Hvalaaaaaaaa....Wink spremaj se,sve Vas ocekujem na zurkici...Wink :zagrljaj:
:71::71::71:

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretan rođendan i sve najbolje

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i od mene Sretan ti rodendan PiNkLaDy
,evo mali poklonic Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srećan rođendam Pinklady.
:120:



_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.


Poslednja prepravka: Toplica Milan on Čet Feb 16, 2006 1:39 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pridruzujem se swim chestitkama......da doziwish josh najmanje 100 godina........iawion da otputujesh gdje hochesh...makar to bilo i Nigdjezemsku...hi hi......swe najbolje ti zelim u ziwotu.........

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjedam koleginice i sve najbolje

Zelim ti jos puno lepuh trenutaka, srece, zdavlja, para... ma sve najbolje sto moze se nazvati dobrim Wink

_________________
acronis
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da sam ti nocas i na telefonu cestitao rodjendan, mogu to i ovde da ponovim! Wink

Srce, SRECAN TI RODJENDAN, sve najbolje ti zelim, koliko se zemlja oko sunca krece toliko ti zelim uspeha i srece, a i zdravlje, ljubavi i da si uvek nasmejana jer takva si mi najsladja! Embarassed
I kao sto sam ti vec rekao, da se bar jos 100 godina ludo druzimo! Wink


Obecala si sampanjac i tortu kad dodjem u Beograd, i drzim te za rec! Very Happy
Bubim te ludaco! Razz



 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Mojoj NAJdrazoj sekici PiNkLaDy NAJsretjniji rodjendan!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon