www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

upala misica
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
dju1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: upala misica Na vrh strane Na dno strane

Igram aktivno mali fudbal jednom sedmicno zadnje tri godine.
Zadnjih mesec dana nakon 20 minuta igranja misici uz kost potkolenice mi budu tvrdi ko kamen i ne mogu da trcim.Kao da imam olovo na nogama. Sta mislite???


 
ufo1
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 1307
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je zato što si prejak:)
I meni se to znalo događat,al prestalo je...
Neznam šta je to...
Mene je jednostavno prošlo.... Wink

_________________
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ti je malo od prenaprezanja odredjene grupe mišića,jer samo njih(mišiće uz kost potkolenice) najviše naprežeš.Treba da radiš vežbe istezanja,kao i da aktiviraš i ostale grupe mišića Smile
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raztezanje misica je mnogo vazno. Ima sam i ja slicne probleme sa misicima, ali od kad sam poceo sa vjezbama za rastezanje misica nisam ima problema.
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prije nogometa zagrijati i rastezati misice i ligamente..
to ti je mozda i od forsiranja...ako puno trcis a jos nemas dovoljno snage i kondicije...
ukoliko ti vec dodje do toga...trebas relaksirati misice na neko vrijeme dok tonus ne opadne...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba da ides kod doktora pa da ti da neku kremu za masazu ili da neke tablete za misice.
 
dju1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istezem se ja prije fudbala nekih 10 minuta. ali posle 20 minuta igre gore navedeni misici stvrdnu ko kamen i tesko hodam.ali ne lezi vraze nakon 40 minuta kao da malo popusti..Ko zna koje su kreme dobre..cini mi se da imam problema sa mlecnom kiselinom..
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi jasno ako vec osecas taj problem i ako sumnjas na tu "mlecnu kiselinu" zasto ipak ne posetis lekara?od bezazlene sitnice moze se iskomplikovati..bolje otidji sto pre... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
satirana00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: ---- Na vrh strane Na dno strane

koristi mast ben gay
 
dju1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: sprej Na vrh strane Na dno strane

da li pomaze onaj sprej sto se prska hladnu masu..kao kod profy...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam. taj sprej za povrede reaguje trenutno dok je povreda sveza tj misic zagrejan..nisam sigurna da ima isti efekat kod zastarele povrede Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno imam upalu misica.
i pomazu mi masaze i topla kupka
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> upala misica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon