www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako "eliminisati" gnjavatora?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 2:00 pm    Naslov poruke: Kako "eliminisati" gnjavatora? Na vrh strane Na dno strane

Na nekoj ste zabavi, ili ste izašli negde sa prijateljicama. Ima pića, ako je zabava ima i hrane, ima muzike... Tu su i muškarci. Naravno, sve je jako lepo. Međutim, za vas se "zalepio" neko ko vas nimalo ne zanima. Priča on i priča, a pri tom je jezivo dosadan. Ne sviđa vam se ni kako izgleda, ni kako miriše, ni... Ma, ne sviđa vam se ništa na njemu. Želite da jednostavno pobegnete, ali to bi bilo nepristojno, a ne želite (ili, još gora situacija, iz nekih, recimo poslovnih razloga, ne smete da budete neprijatni) da se ponesete nepristojno. Joj!

On, izgleda, ili nije baš bistar, ili jednostavno ignoriše sve vaše signale da vam je dosadan. Šta ga znate, možda je neki čudan čovek koji uživa u tome da "uguši" sve sa kojima priča? Nemate pojma, a niste ni previše zainteresovane - samo već vidite sebe kako ne možete da ga se otarasite, pa vas on prati i van zabave, grli vas dok vi pokušavate da se izvučete kao ona baksuzna mačka iz crtanog filma koja nikako da pobegne od tvora... Prosto vam dođe da se izderete na njega da vas ostavi na miru, pa kud puklo da puklo. Možda ni to ne bi bilo dovoljno?!

U ovakvim situacijama najbitnije je da ostanete "kul" i da se ne nervirate. Ako niste u prilici da vas spase prijateljica ili koleginica koja je primetila šta se dešava, pokušajte da mu usmerite pažnju na nekog drugog. Spomenite neku prisutnu osobu, pokažite mu je ako treba i predložite mu da razgovara sa njom pod izgovorom da, recimo, ona strašno zanimljivo priča, ili da bi se nešto što je on rekao njoj baš dopalo, a možete i da spomenete da ona ima drugaricu koja je top-model (ovo poslednje obično "pali" kod dosadnih muškaraca).

Ako nikakvo preusmeravanje pažnje ne upali, ostaje vam ili da trpite ili da pobegnete - dobro mesto za bekstvo je kupatilo. Nema ničeg neprirodnog ni sumnjivog u tome kad neko kaže da mora do kupatila, a tamo vas makar neće pratiti. Valjda... Wink

drage moje curice na koji se nacin vi eleminisete gnjavatore??



_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to radim tako sto zamolim prijatelja da glumi mog partnera i uspeva mogu reci.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2004 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja u takvim situacijama jednostavno kazem toj doticnoj osobi da netrosi uzaludno ni svoje a ni moje vreme! Wink
 
crna-zagreb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 21
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja prvo probam na fini nacin-kazem da me ne zanima ili da imam tipa...ako ne ide tako onda ga otkantam na grublji nacin haha..
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u krajnjem ako posle nicega ne uspem da ga otkazim, umem biti jako gruba..jednostavno kazem., aman covece gusis me ostavi me na miru i tacka....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sldece je napisala:pinkie
Citat:
u krajnjem ako posle nicega ne uspem da ga otkacim, umem biti jako gruba..jednostavno kazem., aman covece gusis me ostavi me na miru i tacka....

bas kao sto kaze pinkie slazem se sa tim potpisujem

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
bambinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 31
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudim se da imam sto vise strpljenja sa njima i da mu na najbezbolniji moguci nacin dam do znanja da me ne zanima, da sam zauzeta itd.
ali, ako vec pocne da pretruje, pocinjem i ja..pa ko duze izdrzi:P

_________________
Cmok!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
Ja to radim tako sto zamolim prijatelja da glumi mog partnera i uspeva mogu reci.


Potpisujem

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa lepo.. kazes mu da ti je tu u blizini negde decko i da te ostavi na miru... to najcesce upali...
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u takvim situacijama bila kratka i jasna "Izvini,ali idi malo igraj"
Al prodjose i ta vremena

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
Ja to radim tako sto zamolim prijatelja da glumi mog partnera i uspeva mogu reci.

to ili sa moju drugaricu glumimo da smo lesbisch i da nam uopste ne zanimaju muskarce Mr. Green

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam to radila jednom ko i schtranga....hmmm...

a inace na lijep nacin kazem da nisam zainteresirana i ne komuniciram s tom osobom vise...ignoriram ga.

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako "eliminisati" gnjavatora? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon