www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako "eliminisati" gnjavatora?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno nekada upali na finjaka...a nekada upali ignorisanje...
Ali uvek uspem da se odbranim ukoliko to stvarno zelim.


 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u takvoj prilici dva puta i jednom sam samo ignorisala tu osobu i brzo je shvatio na moju srecu, a drugi put sam morala da mu kazem "Jel razumes ti ove reci? ODJEBI BRE" okrenula se i otisla, mozda me je i pratio neko vreme mozda i nije ali sa obzirom da je bila zima sa snegom i ledom a on bio pijan, verujem da ako se nije vratio onda barem nije stigao daleko pre nego sto se okliznuo Smile
 
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je svaka devojka bila u toj situaciji bar jednom... i grozno je.. narocito ako je decko pijan.. ili tako nesto.. ma jednostavno ignorisi decka.. ne traci vreme sa njim.. ako neslusa nadji nekog svog ortaka i njegovo drustvo da mu oni objasne neke stvari..
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako me vec muva...odbijem ga i skinem s vrata.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se uvek na lep nacin da ga otkacim!
Ali kada to ne uspeva posaljem ga u "rodni kraj"i tako zavrsim pricu

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima nekoliko dobrih nacina, ali jedan od onih koji uvek upali,da iskuliras muskarca koji te smara, je da kazes :izvini moram da okrenem devojku na tel...jao izvini nisam ti rekla ja volim samo zene,sorry...I onda kad se pomeris od njega ziva se ismejes sto je upalilo i sto ti je poverovao.

_________________
 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nista...samo mu pokazem prezgodnog tipa koji stoji na sanku i pitam ga dal ga mozda poznaje jer mi se jako svidja...to uvek upali...verujte...

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Ingorishi ga Na vrh strane Na dno strane

Ingorishi ga a ako to ne uspe uvek su tu i ostre reci. Ako ne zelite da vas gnjave uvek izlazite u mushko (ali prijateljskom) drushtvu!
 
bubi011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju, za pocetak trudim se da budem fina i blaga ali ako nastavi da smara bivam jako direktna... nadam se da ne boli...
Mada se teze snalazim sa "gnjavatorima" koji se ozbiljnije prime ( znamo se preko zajednickih prijatelja, sretali smo se vise puta i td...) koji jos i do telefona dodju, salju razglednice, "bljutave" sms poruke i td... kod njih ni ignorisanje ne pomaze a o istini da ne pricamo a ja se dalje trudim da budem fina...ccc.... strasno, a to se drage moje zove muka!!!!!
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto Slejdz kaze.. i ja takodje kazem nesto slicno..Kazem, izvini ali mogao bi da prosetas.. Nije da zelim biti brutalna ali ako stvarno smara i ako je dosadio i bogu narodu nemam bas puno opcija.. Ajd osoba ce i da vas shvati ako je trezna.. pokusajte tako nesto da kazete pijanoj osobi..Nekom liku sam pre par dana rekla u diskoteci da bi bio red da oe malo i da zaigra.. Igrao je..poslusao me je.. ali eto..vratio se nakon 2 pesme.. Pobegla sam glavom bez obzira
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedavno sam imala takav jedan slučaj....
lik se jednu večer jako zanimao za moju sestričnu(ja tu večer nisam bila),
a drugu joj je rekao da nije njegov tip i da mu se sviđam ja.moja sestrična mi je to rekla i napomenula da ako mi se sviđa da mogu biti s njim,da ona nema ništa protiv,ali on stvarno nije bio moj tip,a i po prijašnjem ponašanju(malo hoće nju,a drugi dan nije njegov tip.)mi se nije sviđao.ja sam mu rekla da nije moj tip,a on je mislio da me sestrična nagovorila da mu to kažem.probala sam sve:rekla sam mu da imam dečka,ignorirala ga,...ma sve.da je u blizini bio koji od frendova bacila bih mu se oko vrata i glumila da mi je to dečko,ali ništa od toga.na kraju sam ga ignorirala i stalno bježala u wc dok nismo išle kući.
mrzim takve tipove.

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo na fin nacin.... ako je neko ne bitan samo mu se izvines i okrenes se na drugu stranu,ako nastavi i dalje da dosadjuje lepo mu kazes da te jednostavno ne interesuje nista sto je vezano za njega....

Ako je u vezi posla i moras da ga slusas? hmmm
slusas ga malo,a posle se izvines na kulturan nacin moras do toaleta,a posle idi sto dalje od njega i pricaj sa nekom drugom osobom....

uvek uspeva ova kombinacija........

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako "eliminisati" gnjavatora? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon