www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako "eliminisati" gnjavatora?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to radim na fin način,kažem mu da imam dečka,da ne želim njegovo društvo i zamolim ga da se makne od mene.... do sada je uvijek palilo Very Happy


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Kazes mu "Izvini ali ja izlazim samo sa ljudima sa ove planete" Smile


Haha baš sam se nasmejala . . .

isprobaću to , ,

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako me nervira, kazem mu svasta i ne kajem se. Rolling Eyes
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo se okrenem i odem

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*kissy* je napisao/la sledeće:
kažem mu da imam dečka


Da,ali kako bi se ponašala u situaciji kad bi ti taj ''dosadnjaković'' na tvoju opasku da imaš dečka,rekao:''Šta me,bre,briga za tvog dečka,nije mi on interesantan nego ti.''

P.S.:Joj,što sam pokvaren! Mr. Green Twisted Evil

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:


Da,ali kako bi se ponašala u situaciji kad bi ti taj ''dosadnjaković'' na tvoju opasku da imaš dečka,rekao:''Šta me,bre,briga za tvog dečka,nije mi on interesantan nego ti.''

P.S.:Joj,što sam pokvaren! Mr. Green Twisted Evil


Hehehe,jeste i to problem.Ja sam jednom prilikom tako rekla da imam dečka- a on će meni:"Pa kakve to veze ima,imam i ja biciklu pa je ne vozim" Shocked Samo se okrenuh i nestadoh Mr. Green
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jovana_88_nis je napisao/la sledeće:
Johnny-Delija je napisao/la sledeće:


Da,ali kako bi se ponašala u situaciji kad bi ti taj ''dosadnjaković'' na tvoju opasku da imaš dečka,rekao:''Šta me,bre,briga za tvog dečka,nije mi on interesantan nego ti.''

P.S.:Joj,što sam pokvaren! Mr. Green Twisted Evil


Hehehe,jeste i to problem.Ja sam jednom prilikom tako rekla da imam dečka- a on će meni:"Pa kakve to veze ima,imam i ja biciklu pa je ne vozim" Shocked Samo se okrenuh i nestadoh Mr. Green


Pazite,nije da ja ''razvijam'' neke teorije ovde,ali često mi se dešavalo da ''javnim skupovima''(rodjendanske žurke,kafići,diskoteke,folkoteke,...) kojima sam prisustvovao vidim kako lik,koji pripada onom tipu momaka koje jednostavno devojke ''moraju da vole'' Mr. Green i koji ''moraju da se dopadnu'' Mr. Green devojkama,ne samo da smara,nego i ''ubija u pojam'' devojku koju je spopao.Nisu to oni brbljivi ''dosadnjakovići'' koji smaraju šta ''do'vate'' Laughing ,pa kad vide da ne ide kod jedne,oni predju na drugu,već oni koji ''guraju k'o svinje''.'Ajde oni,al' što uvek imaju pored sebe po nekoliko ortaka koji ''navijaju'' za njega i po potrebi ''ubedjuju'' dotičnu ''smorenu damu'' da je baš taj ''dopadljivi'' pravi dečko za nju.I devojka,sva zbunjena,na kraju se smuva s tim ''neodoljivim''.A dečko ili ''dečko''?Ma,srediće ga ortaci.
Ne,bez zezanja,ovakve situacije nisu retke.I ja sam bio u prilici da budem ''navijač'' jednog svog druga.I dotična ''ubedjena'',tj. ''ubedjivana'' Mr. Green je već skoro dve godine u vezi s tim mojim drugom.Nije čovek mogao je sastavi sa njim,a kad ih ''sastavismo''(moje društvo i ja s njima),ne mož' da ih odvojiš.Doduše,taj moj drug je jako stidljiv i nije ''gnjavator'' pa smo morali da se malo više ''angažujemo'' Mr. Green .A,dečko(od ''ubedjivane'' Mr. Green )?Ma koji dečko? Razz
'Ajd' sad da vas vidim!Kako ovo komentarišete?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sre Jan 16, 2008 8:06 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U takvim situacijama... okrenes se i odes. Rolling Eyes
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ga iskuliras Mr. Green

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa lepo - na finjaka. Wink Very Happy
Prvo ga ne primećuješ, iliti kuliraš, a ako proba nešto više, direktnije, onda mu staviš do znanja da nisi zainteresovana. Ali uvek to zavisi od toga o kome se radi, kakav je taj lik ..itd.. Wink
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... jednostavno počnem plesati ... i otplešem od njega ... Mr. Green Laughing
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 21, 2008 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny Delija, točno znam o čemu pričaš Shocked ( priča o tvom ortaku je drugačija nego ona iz prvoga pasusa iz razloga kojeg si i sam naveo, frend vam je stidljiv i što sad, pokušao je etc ).
Uopće mi nije jasno za kaj postoji toliki broj muškaraca koji su ubedjeni da su interesantni?? A zapravo su imali dvije cure u životu koje su ih možda povrijedile i oni su puni nekih predrasuda, očajni, sve smo mi iste, i smatraju da mi cure moramo imati o njima prekrasno mišljenje pa makar nas istukao od batine? Ne samo to, svatko je na svoj način interesantan pa i mi cure nismo sve zanimljive - ali čemu to potenciranje da je on najjači, najbolji plus kaj ga frendovi onda time više cijene? Aman dokle više tako, kao čopor pasa kad pari jednu kuju na ulici Rolling Eyes To više nije smor, to je smješno, kao i cura koja se napinje dok pleše ne bi li se svidjela nekom dotičnom?
Gdje je spontanost, pogledi?
Pa ja sam danas dobila ćusku usred bijela dana jer nisam htjela razgovarati sa nepoznatim frajerom iz auta kojeg su frendovi gurali da me muva . Aloo? Izašao lik i uvrijedio se. Kaj, zar je doista toliko cura koje padaju na to pa je mislio da budem i ja ?? Zar uopće ima takvih cura koje uopće ne žele eliminisati takve fra.. životinje? Shocked

Izmedju ostalog, kaj je on uopće u 18h popodne i htio? Mislim, gdje su druge aktivnosti kao na primjer - posao, sjedenje u kafeu, šetnja, sex? Zar je i to sve postalo smor pa ajde da gnjavimo sve do jedne? Mamica i tatica kupili auto pa da se hvalimo? Otkad je to izašlo iz mode, please!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako "eliminisati" gnjavatora? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon