www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako "eliminisati" gnjavatora?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako sam u gradu i ako neko dobacuje,ja ne obraćam pažnju , odmah ga eleminišem jelte Mr. Green

Ali davno mi se desila jedna situacija kada mi je neki dečko jako smetao..
Svidela sam mu se i stalno je dolazio kod mene u komšiluk , vikao da ga čuju sve komšije...Zvao me na fixni 30 puta dnevno i tako 3 meseca bez prestanka..I samo se javim i on spusti slušalicu..Lepo sam mu rekla i lično da prestane ali nije hteo..I meni je prekipelo!
I rekla sam tati za to,ko je taj..I moj tata ga je zbao i rekao da ako ne prestane će zvati policiju...i od tada je prestao hvala Bogu Rolling Eyes


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2011 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gnjavatora toliko zbunim kulturnim fondom riječi, bez buke, vike i vrijeđanja, da čovjek prvo zastane, pokuša shvatiti i na kraju, ode...Ko veli: "Ovo je nešto budi -bog sa nama, bolje da ja to pustim nekom drugom da se pati".
Samo mirno, bez vrijeđanja, ravnim tonom i dvosmislenošću sa kojom se lako izboriti sa gnjavatorima, jer takvi ljudi i nisu previše inteligentni pa se malo pogube. Tako da nisam imala posebnih problema, osim sa otmicom. A i tad sa uspjela da se izborim za vlastiti život upravo radi svoje sposobnost da ne paničim i da rezonujem trezveno i prilično mirno za te uslove.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skines stiklu...uzmes je u desnu ruku... potpeticu okrenes prema njegovoj glavi..
i zamahnes svom snagom i opalis ga u celo... Laughing
i sumnjam da ce te neka budala ponovo smarati... Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
skines stiklu...uzmes je u desnu ruku... potpeticu okrenes prema njegovoj glavi..
i zamahnes svom snagom i opalis ga u celo... Laughing
i sumnjam da ce te neka budala ponovo smarati... Mr. Green


Laughing Laughing Primila k znanju!
Nego, što u desnu?! Confused

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto je lijeva zauzeta...jer lijevu drzis stisnutu u pesnicu...da ga lupis u stomak... Shocked
ako bude i dalje dosadjivao..jer mnogim kretenima i gnjavatorima...
je skroz dzaba... lijepo razbiti glavu - stiklom...valjda su imuni na udarce u glavu...Rolling Eyes
pa moras jos koji put da ga lupis... u neke druge djelove tijela:mrgreen:

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde sada drugari vracamo se na temu, borilacke vestine vas dvoje usavrsavajte na pp/msn/mail... Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2011 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na tome smo i disertaciju uradili! Very Happy
Gnjavatori znaju zaista nekome da upropaste i vrijeme i dan, a ne malo je i onih koji znaju u svojoj gnjavaži da idu dotle da ti čak zagorčaju i jedan mali dio života. Prema tome, ako već poznajete gnjavatora, morate poznavati i njegova slabe tačke (gotovo su svi po nekom pravilu iskompleksirani) i samo udariti po tome. Druge nema, mada ... kako rekoh prije zeze, vrlo važan je sam ton kojim se od takvih stvorova ograđujete.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako "eliminisati" gnjavatora? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon