www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zagortnskk trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 4:49 am    Naslov poruke: zagortnskk trazi Na vrh strane Na dno strane

molim vas, da li neko ima ovu pesmu petar graso - mjesec iznad oblaka ne mogu nigde na glupom netu da je nadjem.ako neko zna gde mogu da je nadjem nek stavi link ako nije problem ili da mi posalje na mejl zagortnskk@yahoo.com.

hvala u napred!!!

pozz by ZTN


Edit by Sale30 kao prvo zamolio bih te da citas pravila i da ne otvaras teme gde ti hoces . Ja sam ti prebacio temu na pravo mesto


 
zorta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 173
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao, cao, evo poslala sam ti pesmu na mail.

Pozz Smile

_________________
Zivot se ne meri po broju udisaja, vec po momentima koji nas ostave bez daha!

Kad stavim glavu na njegove grudi uvek se nadisem njegove duse. I nikad mi nije dosta toga...
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fala na pesmi LUTKO Wink .

sorry Sale30 malo je velik forum pa sam se izgubio nece se ponoviti Sad .
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da nema neko mozda pesmu marta savic - papuce.
ako neko ima moj mejl je zagortnskk@yahoo.com.
TNX.

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alen Mukovic - Nova Godina

TNX

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to nepeva Alen to peva Srecko Savovic poslacu ti pa vidi jel to to
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HA HA HA Momo gde me nadje i ovde. Dobro je da znam da ima nekog i iz mog sela. Very Happy
To je ta pesma. FALA.

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma cudo je ovaj net.Ako ti treba sta tu sam.
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da znas da mi treba. Aj sad da te vidim Smile Da li neko ima duet Alisa & Lepa Brena - Posle 9 Godina.


Da li neko ima ove pesme od DJ. Balasevica?To su sve pesme koje je izvodio na koncertima a nisu objavljene ni na jednom albumu.Bilo bi dobro ako neko ima cak i video zapise sa koncerta.

1.Budimpestanski sneg
2.Kosarkasima
3.Kadinjaca
4.Samo je jos Mesec pun
5.Kad je tuga, treba da se cuga(ne Maliganska i ne ona sa apsolutno romanticno)
6.Ja je ljubim - ona podriguje
7.Dinastija
8.Gledam Banat, Srem i Backu s Varadina
9.Jeb'o nas ko nas sastavi
10.Gusle
11.Slabo divanim hrvatski
12.Dolazi cirkus
13.Uvek ista stvar (Ja sam u Zagrebu)
14.Mi smo još uvek zemljaci
15.Prva ljubezen
16.Dobro vece, Zagrebe
17.Kraljevstvo dajem za dobru vest (Reporter)
18.Monika
19.Opatica
20.Zivot je jednosmerna cesta
21.Nastavak pesme "al se nekad dobro jelo" kad se vracaju kuci

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ti imam ove neke na djoletovoj mp3 -ci pa kad ih skinem poslat ću ti

samo ostavi mail ili gdje god hoćeš da ti posaljem

_________________
Recepti
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj molim te posalji sta imas moj mejl je zagortnskk@yahoo.com

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo poslala sam ti pa ti vidi odgovaraju li ti

_________________
Recepti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> zagortnskk trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon