www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nebesko kraljevstvo
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja film!!

Mada ga stvarno treba pogledati u bioskopu!!!

Pozdrav !!


 
IsNoGood1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno treba pogledati svaki film tog tipa u bioskopu..ipak je to dozhivljaj. A i ja josh nisam sreo nigde dvd-rip/ dvd ....
 
Dejan1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 101
Mesto: Banjaluka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da nisam jedini koji se odusevio ovim filmom jer sam predlozio nekima priajteljima da ga pogledaju, nije im se svideo. Nemam pojma zasto ?
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Nebesko kraljevstvo Na vrh strane Na dno strane

Ovo je film koji bi svima preporučio, pa ako ga niste gledali prve rpilike kad mognete uzmite ga nećete se pokajati...
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican je...ja sam ga gledala 3 puta

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opa pa moraću i ja još jednom samo čekam malo da se poželim pa onda, sjajan je zaista

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican film...gledao sam ga na satelitu i odusevio me je

_________________


Love don't let me go
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar film ali je tematika vec "izlizana" Prilicno je i podugacak. Ipak je mnogo bolji od svih "epskih" filmova napravljenih u poslijednje vrijeme (poslije gladijatora)
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cetiri pera je jednostavniji i ljepsi za gledanje od Nebeskog kraljevstva
Ali jos bolji film je Ubiti kralja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Nebesko kraljevstvo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon