www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pogledi u tami...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Pogledi u tami... Na vrh strane Na dno strane

jeste li nekada imali onaj bedni osecaj da vam tako malo treba..da budete srecni..da se nasmesite i pomislite da je ceo svet vas...da ce jedan pogled..jedan osmeh.jedan dodir promeniti sve...a nemate nista od toga....ili imate.i sta je to sto ce vas najvise usreciti..sada...recimo ovog trenutka...


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drzite mobilni u ruci a on ne zvoni....nema ni poruke cak a vama treba...treba samo jedna lepa rec ili pomisao da neko bas sada misli na vas ili da vas se seti nekada...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam stvarno sve sto pozelim (tu ne mislim na mateijalno)! Materijalnog nemam previse, ali mi ni ne treba, jer me pusto materijalno-ne cini srecnom. Jedino sto mi nedostaje je moja porodica, koja je daleko od mene. Ono sto bi me svaki trenutak (ne samo ovaj) ucinilo srecnom i ulepsalo mi sve-je da mogu da budem uvek i zauvek sa njima isto! Sad Wink

_________________


 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovog trenutka bas imam taj oseca, sedim razmisljam i cekam da mi zazvoni telefon, da na drugoj strani cujem mog decka koji mi kaze da mi sve oprasta.Ovog trenutka mi je to jako potrebno
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada ovog trena....potrebno mi je samo da cujem da sam potrebna nekome...da ipak postoji neko ko me treba....da telefon zazvoni, da se cuje dobro poznati zvuk i glas...da cujem taj osmeh...jer je daleko od mene, a tako bih volela da je tu....i treba mi...sam njegov glas bi mi opet stavio osmeh na lice i opet bih bila ona vedra devojka koju svi znaju....ali....

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je samo potrebno kad legnem da spavam da znam da neko tamo misli na mene....
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bas to...jedna setnja zaboravljenom stazom...jedna nezna rucica u mojoj ruci,
jedna lepa glavica naslonjena na moje rame...lagano nogu pred nogu...tiho bez reci,
pokoji pogled samo ili poljubac nezan...bez reci... Rolling Eyes
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet taj osecaj samoce, drugim recima, nemam nikog tako blizu u masi ljudi... To je to 100%

_________________
Zauvek slobodan...
 
kt-831-as
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 851

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

često mi se dešava to ali, onda pročitma onu poruku od jučer i to je to
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad citam unazad puno poruka...i puno izrecenih i neizrecenih misli..i citam izmedju redova...i zamisljam...i prisecam se....nekih tamo pogleda...nekih reci..suza na vetru..i pozelim da vratim vreme...da nisam ovo sto jesam..da krenem iz pocetka...da nastavim dalje...da ucinim korak..da ostanem mlada....i zabolime na trenutak sve ono sto imam..jos vise ono sto nemam....a njegov pogled..ostaje tu.i sve reci..i miris trave....i duge setnje....i jos takopuno toga....i to ce zauvek ostati tu..i to mi jako nedostaje.. Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam..

Trenutno bi me najviše usrećilo da se pomirim sa bivšim.. Crying or Very sad
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovog trenutka bi me jako usrećilo 100KM, da si mogu kupitikopačke jer mi moj klub ne može platiti a ja trenutno nemam tih para, a moram trenirati a nemam u čemu pa možete zamisliti kako se osjećam.

A obradovao bi me i poljubac moje djevojke ali to će biti prije nego li tih 100KM...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pogledi u tami... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon