www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pogledi u tami...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebofirm je napisao/la sledeće:
Opet taj osecaj samoce, drugim recima, nemam nikog tako blizu u masi ljudi... To je to 100%


Isti slucaj... imas sve a u sutini nemas nista...


 
topmodelsica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 65
Mesto: Beograd,Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Re: Pogledi u tami... Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
jeste li nekada imali onaj bedni osecaj da vam tako malo treba..da budete srecni..da se nasmesite i pomislite da je ceo svet vas...da ce jedan pogled..jedan osmeh.jedan dodir promeniti sve...a nemate nista od toga....ili imate.i sta je to sto ce vas najvise usreciti..sada...recimo ovog trenutka...


Jao ne,ne,ne,ne.....Sada ovog trenutka najvise bi me usrecilo kad bi me pozvali da radim na sajmu automobila.Sajam automobila bi promenio sve.
Jedan osmeh i jedan dodir ne mogu da promene sve.......

_________________
prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni za sreću ne treba puno....
samo da je on tu...da me zagrli snažno....da skupa gledamo zalazak sunca.....ne moramo ni pričati,ništa,samo da je tu!

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onaj osmijeh da ponovo vidim.....i da se ja nasmijem....samo malo!
a tek poljubac....da njegove tople usne dotaknu moje...
da se grijemo skupa na ovoj hladnoći....ahhhhhhhh...
tako malo treba za sreću ,a ponekad nam baš to malo nedostaje!

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas dok sam sedela na terasi...slusala sam cvrkut ptica i posmatrala nebo kako rasteruje oblake...i vetar kako se trudi da oduva ono malo kise sto je pokusavalo da napada...i pozelela da je tu...samo da bude tu..da osetim miris koze...da osetim njegove ruke oko mene..da znam da nisam sama..da znam da sve reci i sva obecanja nisu bila laz.da cujem kako oziva moje ime...da vidim kako me gleda ocima deteta...samo to..i nista vise... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kažu: tako je malo potrebno da budemo srečni, al kako nam često baš to malo nedostaje. U ovom trenu bio bih dovoljan zagrljaj voljene osobe, al ga nema....
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada bi me najvise obradovao jedan pogled na jedne crne oci koje sam pokusala da zaboravim ali bezuspesno. I dalje se nadam da ce se neke stvari promeniti i da ce sve biti kao nekada... nedostaje mi sve njegovo.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
 
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedostaje mi neko ko ce mi biti najbolji prijatelj Crying or Very sad
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad bi me najvise usrecilo da nadjem posao,to mi jedino smeta pri sreci,ostlo je sve u najboljem redu

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ovog trenutka potrebno da mi se barem javi....da kaze jedno bedno cao ili zdravo kad se sretnemo... da se ovaj put ne pravi kao da se ne znamo.. jedan njegov pogled "ispod obrva".... u ime svega shto smo zajedno proshli....

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da u ovom trenutku zazvoni telefon,da na ekranu vidim taj dobro poznati broj...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da...kako je to jadan osjecaj. Imala sam jednom osjecaj da mi je sreca na domak ruke. Da mi je trebao samo mali korak da napravim, i doci cu u zemlju snova. medjutim, kasno sam shvatila da me taj korak vodio u provaliju. I stvarno sam Boze nisko pala. Trebat ce mi vjecnost da izadjem odatle. Ali trudit cu se, i trudim se ....
Iako nemam puno motiva za uspjeh, jer nemam ga s kim podijeliti, nadam se da cu uskoro naci na ono sto sam trazila cijeli zivot. I onda necu zaliti za nicim, niti cu se sjecati icega.... Imat cu sebe, njega i moju malu Auroru... Sad

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pogledi u tami... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon