www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pogledi u tami...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
tdejo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 59
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim te vrati mi se... Mnogo mi nedostaje moja mala... Volecu te zauvek

 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sda bi me najvise usrecilo da vidim decka...u koga sam zaljubljena...i koji zivi daleko od mene... Sad

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvik san u očekivanju da če mi se javit.... Crying or Very sad
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj jesam...to je tako bedan osecaj Sad

_________________
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LAV_62 je napisao/la sledeće:
drzite mobilni u ruci a on ne zvoni....nema ni poruke cak a vama treba...treba samo jedna lepa rec ili pomisao da neko bas sada misli na vas ili da vas se seti nekada...


Upravo tako.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se u zadnja 3 dana svijet polako rusi barem kada je ljubav u pitanju...bivsi mi je upropastio vecernji provod u petak svojim prisustvom, u subotu sam se pozdravila sa trenutnim deckom koji sutra odlazi i nece ga biti skoro pola godine, a danas sam saznala da se moja drugarica pocela zabavljati sa jednim momkom koji mi je jako bitan u zivotu (vise kao prijatelj) pa cu morati skroz da promjenim svoje ponasanje prema njemu Crying or Very sad

a sta bi me sad razveselilo...samo jedan jedini poziv da svom dragom jos jednom cujem glas prije nego ode.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, desava se da mi je potreban samo mali znak paznje, jedna rec, osmeh, zagrljaj, pruzena ruka, pogled koji razume sve i nista ne trazi zauzvrat.

_________________
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je dovoljno da me moj decko samo cimne i vec sam srecna...
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam swe,njegowu bezgranichnu ljubaw i podrshku u swemu,al on nije tu...swe bih dala da je sad pored mene.... Crying or Very sad
teshim se time da ce doci..josh samo mesec dana... Sad

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo puta san to pomislila...al onda pomislin zasto se vraćat u prošlost.
Triba gledat u budućnost a ne se vraćat u prošlost.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pogledi u tami... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon