www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ime smrti se zna: APOFIS!!! (13. april 2029 ili 2036)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~
::  
Autor Poruka
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izmislice amerikanci nesto do tad mi se netrebamo brinuti


_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma amerikanci izmišljaju previše... ne znam koga plaše, nas ili sami sebe.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je izmisljotina ili ne ne znam, ali sto vise slusam o crnim rupama, gasenju zvezdi i ostalim pojavama u kosmosu, takva pojava mi deluje kao neki sasvim logican sled dogadjaja...mada, lako je moguce da ce nas kao i milion puta do sada omasiti te nema razloga za strah, zar ne? Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba biti vedar dok si mlad Smile Smile Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo bez panike Exclamation Wink Ne treba puno dumati oko toga... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apofis je jedno vreme bio na Torino skali na podeljku 4,sto znaci da su sanse za sudar sa zemljom vece od 1%.Kasnija radarska osmatranja vratila su Apofis na prvi podeljak,ali je ostala mogucnost da ovaj asteroid udje u takozvanu rezonantnu orbitu sa Zemljom,sto bi povecalo rizik sudara....
No dragi moji..znate kako kazu.."Nema smrti bez sudnjega dana" ...necu da se zamaram ovakvim stvarima..ako mi je sudjeno,sutra ce mi pasti saksija na glavu i ubice me 8)
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma valjda će se za to vrijeme tehnologija razviti toliko da mogu razoriti jedan asteroid ako već to sada ne mogu.
 
shvaba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta da se radi..ako se desi desilo se !protiv toga mi nemozemo nista,ali bas nista
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
auh..sad si me ozbiljno zabrinuo Shocked


I mene,i mene Shocked Shocked
 
stojak_radislav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jun 2006
Poruke: 3
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: Još jedna lažna uzbuna Na vrh strane Na dno strane

Ne treba se brinuti, jer je vjerovatnoća da će udariti u Zemlju jako mala. A ako kojim slučajem i udari nadajmo se da neće izazvati posljedice kao onaj prije 65 miliona godina.
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ce nas udariti
 
MikiMiki25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maaah izmislit ce Ameri nesto da spase sebe od toga, a samim ce tim i nas ostale spasiti. Nikad se ne zna.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~ -> Ime smrti se zna: APOFIS!!! (13. april 2029 ili 2036) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon