www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*Jovana* sa lakocom na 3. sprat! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 4:06 am    Naslov poruke: *Jovana* sa lakocom na 3. sprat! :) Na vrh strane Na dno strane

E pa Sekice, vidim da tebi druzenje na domacem.de prija... provodis skoro ceo dan na sajtu, i ne cudi me kad tvoj momak meni na MSN-u kuka zasto sam ti dao status moderatora, kad ces jos manje vremena za njega imati! Very Happy Razz

No, sala na stranu... sama vidis da te mnogo ljudi ovde gotive, da si postala pravi mezimac a to sam ja znao kad sam te upoznao. Meni je drago da si odrzala obecanje koje si mi davno dala, da ces aktivna biti i eto dokle si "dogurala"! Wink

Ja mislim da ti ovo bas treba ili?? Laughing



Mora da smislimo nacin da dodjes do toga, da bih se dalje sa nama druzila, bez da tvoj Sale poludi, hihi! Wink

Ma Jovancice, sta da ti kazem, kad sve znas... za mene si uvek bila posebna, mala suncica, koja luduje, ali koja istom merom ume da bude super prijatelj i da nasmeje svoju okolinu. Mnogo si gotivan lik i nadam se da ces jakooo dugo da ostanes na domacem... a ja i dalje cekam rostilj! Very Happy

Jedva cekam leto pa da to ostvarimo, jel tako?? Very Happy

Ajde pici ti samo dalje... sve cestitke od mene i sve najbolje! Wink



 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 4:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batice batice kako ti znas da raznezis i oraspolozis coveka... Smile ...Hvala ti puno...srce si od coveka...zahvaljujem se Bogu i dan danas sto sam te upoznala jer si mi toliko drag da ja ne mogu to tebi recima da opisem Embarassed ....Nadam se da je istina ovo sto si napisao...jer su i meni ljudi sa ovog sajta veoma dragi i uzivam u svakom danu provedenom ovde...i nadam se i verujem da cu ovde ostati dugo dugo...ako me ne banujete Laughing Laughing Laughing ...
E srce moje pa da meni treba ono sto si postavio ja bih bila srecna....ali meni treba procesor na 32 bita...koji se vise ne proizvodi...jadna ja..
ja te puno pozdravljam i volkim i zelim da se sto pre vidimo i probamo taj famozni rostilj...Kisic Wink :redlips2: :redlips2: :redlips2:

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 4:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu kad pre, svaka cast Jole, samo przi, samo napred!!! Wink
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala lekicb...idemo dalje naravno...Pozdrav Wink

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jovana sve cestitke i od mene sve najbolje i jos mnogo postova Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuuu...svaka čast draga moja....samo tako nastavi.
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brawo ...swe chestitke zelim ti swe najbolje.....zelim da josh mnogo postocha napishesh...........brza si ti.......kisss :redlips: .............pozz weliki........

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam ti za ovaj uspeh bravo i naravno zelim ti da i dalje nastavis ovako i da sto pre cestitamo nove uspehe :zdravica: :band: :plesacica: :305: :420: :71: :158: :wav:

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draga moja cetitam ti i zelim sve najlepse u daljem radu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam Wink

_________________
acronis
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam *Jovana*

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima...bas ste zlatni...Kiss za sve vas!!!! :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2:

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> *Jovana* sa lakocom na 3. sprat! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon