www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jasmina Kostic Mina :)
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Jasmina Kostic Mina :) Na vrh strane Na dno strane

Hm...zaista me zanima sta mislite o Jasmini Kostic Mini-nadam se da znate ko je to-poznata je sa pjesmama "Stariji covek" i "Isti igraci"-duet sa Goranom....

.....neki kazu da izuzetno dobro izgleda i pjeva, a neki kazu da je bezveze...

Hm.....sta je vase misljenje o njoj?


 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala je ali je zato jako zgodna,a od pesama volim njen prvi hit "Moj lepi" dobro i "Stariji covek" mi je draga

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je iko od vas primetio da nam uopste nije zanimljivo da li se bez argumenata slazete sa nekim. Da li ste procitali pravilnik i pokusali da shvatite da komentari tipa "riba je ok", "ja je volim" i slicno nisu ono sto nas zanima. Ukoliko otvarate temu gledajte da inspirisete ljude da napisu nesto o izvodjacima ili dogadjajima o kojima pisete. Broj postova vise apsolutno nije bitan. Rolling Eyes

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nju sam vec 'zapazio' kad je pevala duet sa Dzejom "Slavija"! Ta pesma mi se jako svidjala i dan danas je rado slusam. Tad sam samo cuo to i glas me na neki nacin odusevio jer nije tipican, a nisam je video tako da sam sudio samo po onome sto sam preslusao...

Medjutim kad sam je onda jos i ugledao... auuu... sta da kazem! Kad obuce neke 'hot pants' u army-look ili neki minic, stvarno da ti stane dah! Embarassed
Jednom sam gledao emisiju na tv-u i nisam ni skontao da sam kao blentav u nju zinuo! Embarassed

Jedina "steta" je sto je metar i zelja da poraste... koliko mi je poznato, je samo 1,58m mala! Rolling Eyes ... ali dinamicna, kukuu... jednom sam imao priliku da je gledam/slusam uzivo i stvorila dobru atmosferu. Bila ljubazna i nasmejana i svo vreme se vrckala na bini. Omiljene pesme su mi "Stariji covek"; "Ko se zadnji smeje" i "Kad zapali zamnom svecu". Do sad je izdala 2 albuma a koliko znam je 3. u pripremi, pa da vidimo kakvim pravcem ce da krene... Wink








 
ballak
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 64
Mesto: cacak

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala je odlican album pre neku godinu
gledala sam je na nekom rodjendanu,slatka je,niska i nepeva bas nesto uzivo
 
imhotep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 101
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobrih pjesama a i jaaako dobar izgled 8)
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slika...
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slika....
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slika...
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slika....
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK mi je pevacica, dobra riba sem te visine (uzas kako je mala!), jedino sto me njena interpretacija pesme "Crne kose" i izvrtanje teksta u toj pesmi uzasno nercira! "Isti igraci" su bili OK hitic, ali joj je "Stariji covek" po meni najbolja pesma! Jedino sto mi je bas gloopo je sto je svaka njena pesma "maznuta!" Ali to je vec nova prica o krizi autora... Sve u svemu.... Zacin C! Salim se! OK je Mina!

editovala vecadok
zabranjena je upotreba caps lock

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Atanas-Krstic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 13
Mesto: bg

uganda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je,lepo peva ima glas mocan ,bas je hit pesma Isti Igraci.
Sve najbolje o njoj.

_________________
Radisa Urosevic
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Jasmina Kostic Mina :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon