www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zar igraci drze nas gledaoce kretenima???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Zar igraci drze nas gledaoce kretenima??? Na vrh strane Na dno strane

Evo gledam danas ove Portugalske padavicare (a navijao sam za Portugal do negdje 60-te minute, onda su mi se toliko zgadili Pauleta, C. Ronaldo i ostali sa bezbrojnim padanjem i glumljenjem penala i faulova da sam jednostavno morao okrenuti plocu) i pitam se:
Zar igraci drze nas gledaoce kretenima???
Zar im nije jasno da se uz pomoc ove nove silne tehnologije sve vidi, da se vidi kad odglumis faul, kad odglumis da te je netko laktom udario po licu i sl.
FIFA bi pod hitno trebala uvesti JAKO stroge kazne za ove "glumce"...

(Cristiano Ronaldo mi se danas toliko zgadio s onom silnom glumom, trazenjem faulova i penala, to je bilo gore od Talijana. U svakom slucaju za ovo danas - Bravo sudac! )



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boli njih uvo za nas gledaoce, oni igraju za ugovore, on zeli da prevari sudiju pa ako mu podje za rukom srecan je. Ako ne uspe onda trazi drugu sansu... Rolling Eyes
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako to mislis da "igraci drze gledaoce kretenima"?

_________________
Master
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj bre da mi diras Ronalda on je car! Uopste nije toliko simulirao sinoc Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Kako to mislis da "igraci drze gledaoce kretenima"?


Zar misle da smo toliko kreteni da ne vidimo svu tu njihovu silnu glumu? Pored kamera kojih sad ima koliko hoces i koje u detalj pokazuju sve, gdje se jasno vidi kad je sta napravljeno a kad nije (ili bar u ogromnoj vecini slucajeva) oni jos uvijek glumataju, padaju, traze penale i sl. FIFA bi ovo morala pod hitno poceti strogo kaznjavati!


----------
Jedan prigodan text koji je tek izisao:

Sve više 'padavičara'

Svaki dodir s loptom 'ponirućeg' Cristiana Ronalda gledatelji u Allianz Areni popratili su zvižducima

Portugalci nisu samo izgubili polufinalni dvoboj, već bi lako mogli izgubiti i laskavu titulu europskog Brazila. Razlog? Vrhunske svjetske momčadi ponajprije se oslanjaju na nogometnu, a ne iritantnu glumačku vještinu.


Nogomet je igra koja ovisi o vještini igrača, zajedništvu i velikom zalaganju. Portugal je reprezentacija čiji igrači imaju spomenute kvalitete - Deco, Ronaldo i Figo zaduženi su za lepršavost, Carvalho i Costinha istinski su 'šljakeri', a izbornik Luiz Felipe Scolari uspio im je ugraditi i odgovarajuću dozu momčadskog duha. Samim tim, Portugalci su unaprijed bili osuđeni na dobar rezultat (ulazak među četiri najbolje svjetske reprezentacije ipak se mora proglasiti uspjehom).

Međutim, njihova predstava u Allianz Areni sigurno nije zadovoljila istinske sladokusce. Umjesto nogometnih majstorija, gledatelji su vidjeli poteze s glumačke akademije. Prednjačio je mlađahni Cristiano Ronaldo, kojem nitko ne može osporiti golemi potencijal. No brzonogi napadač svojim nesportskim potezima stekao je titulu najvećeg 'padavičara' na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu (doduše, protukandidat Inzaghi nije se naigrao).

Umjesto da se majstorskim potezima suprotstavi gromoglasnim zvižducima s tribina, Ronaldo je osramotio samoga sebe, ali i nogometnu profesiju. Pravo je čudo da zbog svojeg glumatanja nije zaradio žuti karton. Pritom nije bio usamljen - slične 'padove' izveli su Pauleta i Postiga.

Za kraj, ugled portugalske vrste narušili su i ispadi izbornika Scolarija, za vrijeme i nakon dvoboja s Francuzima. Brazilski stručnjak nervozno je divljao nakon svakog 'zarona' svojih igrača, a po završetku utakmice verbalno je napao i glavnog suca, koji je uistinu sjajno odradio svoj posao. Uspjeli su ga na vrijeme odvući, no FIFA će ga zbog toga gotovo sigurno kazniti.

izvor: http://sp2006.net.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Re: Zar igraci drze nas gledaoce kretenima??? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Evo gledam danas ove Portugalske padavicare (a navijao sam za Portugal do negdje 60-te minute, onda su mi se toliko zgadili Pauleta, C. Ronaldo i ostali sa bezbrojnim padanjem i glumljenjem penala i faulova"...


Svaka ti davala, takva je i moja reakcija bila.

Ne boj se ni mi gledaoci nemamo Bog zna kakvo mišljenje o fudbalerima.
22 tipa sa zaradjenih 40-50 miliona dolara i svi zajedno 10-tak razreda od škole. Osnovne, dabome.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zar igraci drze nas gledaoce kretenima??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon