www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Wireless
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Wireless Na vrh strane Na dno strane

Zanimaju me cjene kod vas.

Ja sam sebi uplatio paket 44Km, imam protok od 2GB. Baš me interesuju cjene kod vas...


 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2GB??????
Ja imam 64 KB paket i placam 1000 dinara
Covece,kako 2GB,da nisi malo pogresio?Za te pare mi nije tu nesto u redu Rolling Eyes

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Sekulas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 29
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam 256 flet akosta 1800 din

_________________
Pisao sam rečenice puno bolne i puno polne
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

flat 128kb 1300 din

_________________


Love don't let me go
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Flat 256/128 2000din + FTP, Radio, IRC i Game server se sada radi.


Poslednja prepravka: nenadmorpheus datum Sre Mar 01, 2006 6:05 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam takodje wireless 100k placam 1300din .

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Re: Wireless Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:

Ja sam sebi uplatio paket 44Km, imam protok od 2GB. Baš me interesuju cjene kod vas...


Interesuje me,ako bi mogao samo da nam kazes,da li se to 2GB odnosi na brzinu ili da mozes da skines za mesec dana ukupno 2GB podataka???Ja ne verujem da za te pare mozes da dobijes taj paket,tj siguran sam da je to nemoguce...Bas si me bacio u rebus Confused
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Flat 128kb - Besplatan(Na racun skole)!!

P.S. Mislim da ja imam najjeftiniju varijantu!!
 
clubzalata1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 15

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1024kbit - 10 euro
 
Lunatic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 26
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

200k -1600 dinara
 
fila007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel vi pricate o adsl-u ili o wireless mrezi???
jel osobno imam i jedno i drugo, adsl za internet, placam 150 kn mjesecno imam 2 gb za download i upload podataka a brzina je 1024/192 kb/s, a imam wireless mrezu placam 200 kn godisnje, neogranicen promet, ali medju clanovima wireless udruge, server za ige itd.
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako ja drzim wireless frimu i neplacam nista net Mr. Green
Boban je sigurno mislio da ima 2GB mogucnost download podataka i to mu je sigurno po mojoj nekoj proceni 128 Kb/s.

E sad Vladeling ti pravis gresku kao i mnogi ljudi Kilobit (Kb/s) je jedinica kolicine podataka koja se koristi u kombinaciji sa jedinicom vremena i oznacava propusnu moc veze koju imas ka internetu.Tako da 64 Kb/s oznacava da u jednoj sekundi kroz tvoju vezu moze proteci 64 Kilobita podataka.

Dok Kilobajt (KB/s) se najvise upotrebljava kao jedinica velicine podataka, odnosno fajlova. U internet tehnoligiji, ona se koristi za pokazivanje brzine kojom se fajel odredjene velicine prenosi u tvoj racunar. Nju najcesce mozes videti prilikom prenosa fajlova (download) u prozoru koji izbacuje internet explorer ili neki drugi browser koji koristis. 8)

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Wireless Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon