www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

M@RCHELLO zelje
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmu mozes naci u Domaca Muzika pod slovom C kao Cod 8)


_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala sale,hvala

_________________


Love don't let me go
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nova muzicka zelja

Divlje Jagode - Kise jesenje Wink

_________________


Love don't let me go
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
Nova muzicka zelja

Divlje Jagode - Kise jesenje Wink



Druze da li si siguran da su u pitanju Divlje Jagode, gledajuci njihovu diskografiju (koja mozda nije bila kompletna) nisam naisao na tu pesmu, a li Prljavo Kazaliste je ima pa mislim da je to to. Ti vidi pa se javi. Pesma od Kazalista ti se nalazi OVDE Wink
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to ustvari peva Tifa....a znas da je on bio pre clan divljih jagoda.............pesma se mozda zvala i kap po kap....ali nisam siguran...uglavnom znam da je on 95-te tu pesmu preradio i nazvao je Kise jesenje....meni treba original od divljih jagoda...ko zna..mozda se zvala i kap po kap

_________________


Love don't let me go
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doktor postavio pesmu a nalazi se OVDE Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 6:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imamn novu muzicku zelju...sta cete kad sam zahtevan...ovo je malo teze za pronaci...ovu pesmu je trazio da mu posaljem jedan moj dobar drugar iz nama susedne zemlje Bugarske........nadam se da ce te moci da pronadjete:

Senada Redzic - Zlatko ljubi slatko

_________________


Love don't let me go
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nova muzicka zelja

Milos Bojanic - Kao kockar

_________________


Love don't let me go
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:


Senada Redzic - Zlatko ljubi slatko


Nismo te zaboravili ali nismo jos nasli tu pesmu Rolling Eyes


Milos bojanic ti je postavljen Wink

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:

Senada Redzic - Zlatko ljubi slatko


Konacno sam ti i ovu pesmu postavio . Veliko hvala od mene ide nasem dragom clanu Holbyco koji je ovu pesmu posao!

Uzivaj Wink

_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
M@RCHELLO je napisao/la sledeće:

Senada Redzic - Zlatko ljubi slatko


Konacno sam ti i ovu pesmu postavio . Veliko hvala od mene ide nasem dragom clanu Holbyco koji je ovu pesmu posao!

Uzivaj Wink


Ma znam ja da me niste zaboravili....skontao sam jos ranije da ne mozete da pronadjete tu pesmu...iskreno...nisam ni ja mogao......Nemam pojma odakle je taj moj drug iz bugarske izvukao ovu stvar......zamolio me je da pokusam da je pronadjem...ocigledno da se pesma ne nalazi ama bas nigde na net-u Crying or Very sad

Hvala Sale na trudu Wink

_________________


Love don't let me go
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazim jednu pesmu...molim vas okacite ako znate ko izvodi:

muski glas peva : Cekaj,cekaj me...cekaj ja cu doci

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> M@RCHELLO zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon